Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Homokos fiú 8. osztályban a...

Homokos fiú 8. osztályban a lányokkal vagy a fiúkkal öltözzön át tesire?

Figyelt kérdés

Nyíltan és messzirő meleg a fiú. Mindennapi tesiórára vajon kikkel kéne együtt öltöznie?

A fiúk kizárták maguk közül. A lányokkal lóg állandóan, de érthető okokból ők sem szeretnének egy öltözőben lenni vele.

Jelenleg a wc-ben öltözködik. De emiatt a szülők panaszkodnak.


2012. dec. 11. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Attól még hogy más a nemi identitása, fiú. Szülők miről panaszkodnak? Arról, hogy ki van rekesztve a fiú egy olyan dologról amiről nem is tehet? Ellenkező esetben nem csoda, hogy a gyerekek még ennyire sem toleránsak, csökkent intelligenciájú szülők gyermekei miért lennének másabbak..
2012. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
S ha a te fiad lenne, egyes? S nem tehetnél róla te sem, párod sem, és a gyerek sem..Csak szimplán kirekesztenék a gyerekedet. Biztos tűrnéd, kiváló szülő módjára, aki a gyerek érdekeit nézni.
2012. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Kedves második, valóban félreérthető amit írtam. Én arra kérdeztem rá, hogy a többi szülő panaszkodik e emiatt, nem a kirekesztett fiúé.
2012. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem kell emiatt aggódni,lassan már lesz a melegeknek is külön öltözőjük általánosban.:)
2012. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Öltözzön a tanáriban. A felnőtt társadalom találmánya az, hogy a "másságot" tolerálni kell, akkor tolerálják ők. Srácok közt ne öltözzön bu.zi, csajok közt se.
2012. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, szerintem a kirekesztett gyerek szülei panaszkodnak, legalább is az lenne a reális, elvégre nem sok vizet kavarhat az a többi szülőnek, hogy valaki a suli wc-ben öltözik.:) Viszont a meleg srác szüleinek eléggé rossz lehet.
2012. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Szóljanak az igazgatónak , ombudsmannak.

Majd jól megbüntetik az iskolát hogy a tanárok nem tudnak igazságot tenni egy ilyen dologban.


Vagy át kell íratni a gyereket egy jobb iskolába.Ahol értelmesebb , szellemileg fejlettebb , felvilágosult emberek vannak és nem a magyarok alja.

2012. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 intrepid ***** válasza:
16%
Az, hogy a többi gyerek kiközösíti, gondolom, azt jelenti, hogy nem barátkoznak vele, esetleg be is szólogatnak neki. Ez a társadalom többségének a véleménye. Kicsit a gyerek is összekaphatná magát, nem feltétlen muszáj, hogy látszódjon, a nemi identitása. Ismerek meleget, akiről véletlen tudtam meg, hogy az, utána kevesebbet beszélgettem vele, de megbántani nem bántottam meg.
2012. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A fiú szüleiről van szó természetesen. Kisebbségiek, ezért a panaszkodásnál többről is szó van, inkább fenyegetésnek mondanám már. A fiú pedig sajátos nevelési igényű és Ritalint is szed, tehát súlyos zavarokkal küzd. Nemcsak a nemi identitása, de a magatartása és a hozzáállása miatt is kirekesztett. Ha integrálható lenne és elég értelmes, akkor talán lenne jó megoldás, de így dunsztunk nincs mit tehetnénk.

Ráadásul neki már minden nap tesije van, tehát ez mindennapos gond...


A tanári szobás ajánlaton jót nevettem. Azt hiszem egyszerre futna ki az összes tanár a szobából, ha ott elkezdene vetkőzni...

2012. dec. 11. 12:08
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
Ha a fiuk a lányokkal öltöznének, hiszen ez a normális, akkor felszabadulna egy öltöző a meleg fiúnak.
2012. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!