Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Homokos fiú 8. osztályban a...

Homokos fiú 8. osztályban a lányokkal vagy a fiúkkal öltözzön át tesire?

Figyelt kérdés

Nyíltan és messzirő meleg a fiú. Mindennapi tesiórára vajon kikkel kéne együtt öltöznie?

A fiúk kizárták maguk közül. A lányokkal lóg állandóan, de érthető okokból ők sem szeretnének egy öltözőben lenni vele.

Jelenleg a wc-ben öltözködik. De emiatt a szülők panaszkodnak.


2012. dec. 11. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Hűha, hát így teljes a sztori. Teljesen megértem a diákokat, az kit érdekel, hogy meleg, na, de a többi...
2012. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%

Vajon mit érezhet a srác minden nap?

A szülei elfogadják, hogy meleg? Romák nem szokták.

Én is meleg vagyok és ezért felmentettem magam tesióra alól. Szerezzetek neki valami orvosi igazolást.

2012. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%

"Én is meleg vagyok és ezért felmentettem magam tesióra alól. Szerezzetek neki valami orvosi igazolást."



Munkahelyedről is felmented magadat? Na belőled se lesz szakmunkás, vagy paraszt.


Attól ,hogy valaki meleg annak , kötelessége tesizni, így én is kitalálhatom meleg vagyok nem akarok tesizni.

Vicces, amúgy meg minek vállalja? Kis buznyák.

2013. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

14:04


Ha te magad biztosítod a feltételeket az atrocitás mentes tesi órára, akkor ugass.

2013. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

"Vicces, amúgy meg minek vállalja?"


Igazad van!! Hazudjon! Éjjel, nappal! Ez a te értékrended.

2013. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:30


Minálunk meg sok a kisebbség ,nem csak cigányok,akkor én is féljek?

2013. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16%

Nálunk meg sok a cigány alig vagyunk magyarok.

Na akkor én is kérjek különöltözőt. Ja te magyar vagy, így nem jár ,csak a melegek jogait védjük. Ha már ekkora jogvédő vagy ,akkor a mi jogainkat is védhetnéd. Mert már kisebbségben vagyunk ,de az nem számít.

2013. jan. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

06:35


Akárkiről is legyen szó, ha nincsenek meg a feltételek a normális átöltözéshez, akkor nincs tesióra.

Arról én nem tehetek, hogy olyan nyuszi vagy, hogy minden nap megvereted magad az öltözőbe, de cselekedni nem mersz.

2013. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

"Arról én nem tehetek, hogy olyan nyuszi vagy, hogy minden nap megvereted magad az öltözőbe, de cselekedni nem mersz."


Nem veretem magam, de tudom ,hogy nekik lehet.


Érdekes, ha homoszexuális akkor külön terem jár neki, ő neki rögtön védelmére kelsz.

Ha valakit a cigányok ölnek az miért nem védi meg magát, igaz neki lehet ,de akkor is.

Ez az érdekes, cigány annak lehet, de én maradjak csendben, mit tehetek én arról ,hogy magyar vagyok.


Minket miért nem védsz meg?

2013. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
20%

16:29


Én is meleg vagyok, ezért engem ez érint.

2013. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!