Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is átszoktátok venni vki...

Ti is átszoktátok venni vki kisugárzását (kedvét) egy társaságban/osztályban? Többi lent

Figyelt kérdés

Mert azt vettem észre magamon ,hogy akinek nagyon erős kisugárzása vagy rossz vagy jó , én mindig azt átveszem..


pl angol órán van két oszt.társam akik utálják az angolt és állandóan csak a rossz kedvet az unottságot közvetitik,ez rám is kihat és én is rosszul érzem magam vagyis teljesen átveszem az ő kedvüket..de ha jól elvannak és hülyéskedünk ,nevetünk meg minden akkor azt én is átveszem ezt..

és mindig annak az egy vagy több személynek a kisugárzását veszem fel akinek a erősebb..


de volt olyan is,hogy szar kedvem volt és tánc próbánk volt , a tánc tanárnak nagyon jó kedve volt és akkor nekem is megjött a kedvem :D


szóval csak arra lennék kíváncsi,hogy más is ilyen "érzékeny" más emberek kisugárzására/kedvére ???


2012. okt. 2. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a jó kisugárzásra fogékonyabb vagyok. Ha valakinek rossz kedve van, azt tudatosan nem próbálom átvenni, inkább igyekszem felvidítani az illetőt. Egyébként én alapból vidám, mosolygós személyiség vagyok és ezt próbálom a környezetemre is "kisugározni".
2012. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is vidám vagyok mindig,volt már,hogy próbáltam a vidámságomat kivetíteni,de nem nagyon jött össze és így én vettem át a rossz kedvet,persze a rosszat csak tényleg akkor veszem át,ha több személynél van vagy pedig 1-nél nagyon erős,de ha több jó és kevés rossz van ,akkor a jót veszem át, én egy végtelenül pozitív ember vagyok vmiért mindig jól érzem magam..persze vannak napok amikor érthetetlen okokból rossz kedvem van,de ilyenkor mások jó kedve fel vidít,szóval "rossz lelki állapotba" nem szeretek lenni, úgy mond keresem a kiutat és a jó kedv írányába megyek :D
2012. okt. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!