Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Átszoktátok adni a helyeteket...

Átszoktátok adni a helyeteket öregeknek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon régen át(10-15éves kor), buszos utazásaim vége felé(15-18) már én is inkább álltam. Most meg már kb 1 éve nem tömegközlekedek.

19/F

2010. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen átadom és mindenki másnak is ezt kéne tennie akiben van egy kis jó modor..


20/L

2010. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ritkán buszozom, de azért szoktam néha-néha. Ha nincs több hely, akkor felajánlom. Persze nem mindig fogadja el az illető. Ha viszont az a helyzet van, hogy a dupla üléseken egy-egy valaki ül és természetesen kívül, akkor sose. Senki sem fizet két helyért, szóval törődjenek csak bele, hogy bárki melléjük ülhet.
2010. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amikor tömve van a busz akkor én állok általában. Amikor meg alig vannak akkor leülök de ilyenkor nem kell átadni a helyet senkinek mert van bőven szabad hely.


Olyan még nem fordult elő hogy átadtam volna valakinek.

2010. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én csak azoknak szoktam átadni akik rászorulnak. Annak aki magassarkúban fut a busz után hogy elérje, fent meg panaszkodik hogy fáj a lába na annak nem szoktam.

A kismamáknak, és a pici gyerekeseknek szívesebben átadom.

21/L

2010. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
22:16 és mit szólsz az olyan öregekhez akik 10 centis magassarkúba vannak meg 5 kg vakolat van az arcukon??
2010. aug. 11. 22:55
 7/12 anonim ***** válasza:
A normális idősek nem mászkálnak ilyen cuccokban.. Nyilván nem az ilyenekre gondoltam én se..
2010. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a reggeli illetve délutáni csúcsidőben soha. Napközben igen.
2010. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Altalaban figyelek hogy van-e a buszon akar 1 hely is, es ha igen akkor nem erdekel ha a busz masik vegeben, mert van hely szoval nem adom at, ellenkezo esetben siman. De amugy utalom a pattogos idiota oregeket, amelyik elkezdi osztani az eszet akarmilyen fiatalnak, akarhol ul es akarhany szabad hely van meg.
2010. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hintalow ***** válasza:
26 vagyok, nem szoktam leülni tömegközlekedési eszközön.
2010. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!