Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 éves fiú vagyok és az a...

16 éves fiú vagyok és az a problémám hogy az osztályban a legtöbb fiú aztmondja hogy homokos vagyok. Aztmondták azért mert mindíg a lányokkal vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és az a problémám hogy az osztályban a legtöbb fiú aztmondja hogy homokos vagyok. Aztmondták azért mert mindíg a lányokkal vagyok. Ennek van is valóságalapja de azért fiúkkal is szoktam lenni szünetben és a lányokkal sem a sminkekről meg fiúkról beszélek hanem csak hülyéskedünk. Pedig egyáltalán nem vonzódok a fiúkhoz. Szerintetek mit tegyek?
2011. jan. 18. 20:32
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerezz egy barátnőt! Majd leesik a pofájuk.

Kül. is, lányok közt van, gondolom akkor bírnak, nem lenne nehéz dolgod...

2011. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 böiler ***** válasza:

Irigykednek, mivel azt hiszik, hogy végig fogod kúrni őket. Ami persze nem igaz, mivel te leszel/vagy a lelki szemetes.


17/F

2011. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a legjobb barátom egy fiú, őt is mindig leb u z izzák, mert mert velünk lóg. Ő leszarja, mert megmondtam neki, hogy visszavágás céljából egy baráti csók megengedett:D Szóval ennyi az egész
2011. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tedd azt hogy ne barátkozz csak lányokkal, én úgy gondolom hogy az nem normális dolog ha egy fiú legjobb barátja lány. És nekem is van egy ilyen osztálytársam, de nem homokosnak gondolom, és senki sem gondolja annak. Sokkal inkább gyökérnek, mert ha meg olyan van hogy tesióra akkor senki sem foglalkozik vele (kivéve én mert egyszerűen nem tok köcsög lenni senkivel -.-") De szerintem ő ki is érdemelte azt hogy legyökerezzük, szoval nem csak azért van mert lányokkal barátkozik...
2011. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"nem normális dolog ha egy fiú legjobb barátja lány"

Miért? Legjobb barátom fiú. Lány vagyok. Ő hasonlóképp vélekedik. Nem bírom ezt a "Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?" hozzáállást.


Kérdezőnek: ja, egy baráti csók, kérd meg valamelyik lányt, hogy engedje meg. :D

Vagy szimplán csajozz be, aztán nézzék csak, ahogy egymást faljátok. ;D

2011. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 haggyámán ***** válasza:

Ki tudja, nem biztos, hogy csak ebből jön le nekik.

Lehet olyan ruhákat hordasz, úgy beszélsz, úgy viselkedsz.


OFF:

Amúgy "Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?" idézet ennél már nem is lehetne igazabb, az egyik fél mindig többet érez mint barátság. // Tapasztalat, mindkét oldalról

2011. jan. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem. Én tök normális ruhákat hordok. Sőt az osztályban van olyan fiú aki szerintem sokkal lányosabb csak neki meg ott vannak az általános iskolai haverjai én meg csak lány osztálytársaimmal mentem át gimibe.
2011. jan. 19. 08:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet ha egyedül mentem volna nem kötődtem volna anyirra a lányokhoz
2011. jan. 19. 08:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát azt mondtad a legtöbb fiú azt mondja. Akkor próbálj meg azokkal haverkodni akik nem mondják :) Még nem késő.
2011. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 böiler ***** válasza:
Azért a helyedben a "baráti csókot" átkonvertálnám egy nagyon-nagyon mocskos, mindenhonnan folyik minden baráti szexre. :)
2011. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!