Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » úgy érzem felemészt a depressz...

úgy érzem felemészt a depresszió, nincsenek az osztályban barátaim, normális ez?

Figyelt kérdés
először egy másik iskolába jártam. nem mondanám csúnyának magam viszont akkor még szemüvegem volt és közel sem ugy öltözködtem mint most. elég dagadt is voltam kb 65 kg és csak 160 cm. de elhatároztam h mindent ujra kezdek mivel nem tudtam beilleszkedni. a fiuk mindig cikiztekm a lanyok meg akármit mondtam csak kinevettek...átiratkoztam egy másik iskolába. a nyáron keményen edzettem. leadtam 15 kilót. lecaseréltem a ruhatáram és kontaktlencset hordok. Augusztusban az eredmeny annyira bikutató volt!!! Bepasiztam...akkora önbizalmam lett. Fcelvettem minit, kivágott felsőket. Alig vártam az uj sulit. De a lelkesedésem hamar lelankadt...az uj ossztytársak nem fogadtak be. Először kedvesek voltak deaztan azt vettem észre hogy elmentem mellettük és osszesugnak meg vihognak:S annyjira szörnyü volt!!! Úggy éreztem hiába való volt minden...a kondi a futás stb...lehet hogy az osztalytarsaim infokat szereztek a régi sulimbol? Ès ők elmonsták hogy ott a bénák és elnyomottak közé tartoztam? Minden nap sírok este...ha összenéznek folyton azt gondolom rólam beszélnek..már 2 éve járok oda most fogok végezni...
2013. febr. 18. 23:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Itt folytatom mert nem fért ki: szóval végre végzek idén de addig még sok idő van 3-4 honap...addig legyek egyyedül? Úgy érzem direkt kerulik a társasagom és utálnak.. :( tesin is pl ha csapatokat kell valasztani mindig nekem nem jut hely mert senki nem akar választani...olyan megalázó..vagy ha épp feleltetnek nem tudok konce.tralni a feleletre mert arra figyelek önkéntelenul h röhögnek és tudom hofy rajtam...mi lehet a baj velem? A sulin kivül rengeteg barátom van. A barátommal is tobb mint 2 éve egyuttvagyunk. Leget h nnem velem van baj? Kezdem azt érezni hogy depresszioba kerülök:( mit tegyek?
2013. febr. 18. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, írtad, hogy sulin kívül sok emberrel jóban vagy és barátod is van. Nincs miért depressziósnak lenni. Saját magamból indulok ki: nincsenek barátaim, se suliban, se sulin kívül. Nem volt barátom sose. Én is most fogok végezni. És semmi gondom nincs ezzel.
2013. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen csak olyan magànyos néha ott a suliban ülni...mindenki elvan mindenkivel...kitaszítottnak érzem magam. Ahogy hazaérek meg egyből jókedvem lesz...tudom vannak hasonlók mint te.én ezt nem tudom figyelmen kívül hagyni. Világ életemben társasági ember voltam...most meg nem bírom ezt elviselni...de azért köszönöm a választ. A depressziorol meg sosem tehet az ember...az csak jön...lehet bennem is van hiba de nem tudom hogy mi:(
2013. febr. 19. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok a sikeres fogyókúrádhoz!Hidd el nem mindenki tudta volna megcsinálni!Például ők sem tudták volna, csak a piszkálódáshoz és a gúnyolódáshoz értenek!Az ilyen emberek pedig egyenlőek egy sz**kupaccal...Ezt soha ne felejtsd el!:)
2013. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez jól esett:) már csak az vígasztal hogy nemsokára elballagok és újrakezdhetem.
2013. márc. 4. 07:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit.:) Én is sokat szenvedtem ezektől a dolgoktól.De már megtanultam túllépni rajtuk.:)

/4-es voltam/

2013. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 balizska23 válasza:
"Aki félelmet kelt másokban, az örök félelemben él."
2014. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!