Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzek vajon így? Lehet...

Miért érzek vajon így? Lehet hogy úgy járok, mint az édesanyám? Mit kellene tennem, hogy jó legyen a közérzetem? Normális ez?

Figyelt kérdés
A suliban vannak barátaim, 16an vayunk egy osztályban, és valóban családias. De nagyon sokszor érzem magányosnak magam, sokszor "sírhatnékom" is van, máskor meg kicsattanok jókedvemben. Nem cigizek, nem járok bulikba, tipikus jókislány feeling, mégis kedvelnek. Akkormiért érzek így? LEhet köze annak, hogy együttélek depressziós anyukámmal, és kezdem produkálni a tüneteket? Nincs még barátom, de olyan jófejek a barátaim a suliban, hogy meghívnak magukhoz, és majd bemutatnak a rendes, szerintük kedves, hozzám való srácoknak. Plusz sulin kívül is vannak barátaim, nem is kevesen, csak keveset szoktunk már talizni, mióta eljöttünk gimibe. Az is nagyon megvisel, hogy anya depressziós.
2012. márc. 29. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom anyudat, meg téged is, tudom, hogy egy ilyen dolog az egész családra kihat. Főleg, ha nagyon empatikus vagy ,akkor teljesen át tudod érezni anyud nehézségeit. Én is ilyen vagyok :/


20F

2012. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, és pont azért nagyon rossz ez a betegség, mert csodálatos életem lehetne enélkül a szörnyűség nélkül :(. Én is sajnálom, de sajnos nem tudunk ellene tenni, anya még mindig próbálkozik mindennel, remélem meg tud gyógyulni.:)) Nagyon szeretem!
2012. márc. 29. 15:48
 3/4 jankuci97 válasza:

Sajnállak nagyon.=(

De gondolj csak bele!Sok barátod van, és mindenki szeret.Próbáld meg a jó oldalát néznji mindennek.Fel a fejjel! Tudom, hogy menni fog...=)

2012. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy!!:)
2012. márc. 30. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!