Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokszor nem megyek el bulikra...

Sokszor nem megyek el bulikra mert rossz a közérzetem, okkal neheztelnek rám emiatt a barátaim?

Figyelt kérdés
Valóban gyakran történik, de ilyenkor már másnap az első percben bánom az egészet. Viszont mostanában (főleg télen) tényleg rossz az egészségi állapotom, zajos környéken élek, pihenni is alig tudok és bizony vannak olyan napok amikor este nem vagyok felkészülve egy hajnalig át tartó bulira. A barátaim már okolnak, hogy emiatt kizárom magam a csapatból, összetartó mindenki, tulajdonképpen úgy érzem magam mint a leggyengébb láncszem. De tényleg elvárható egy embertől, hogy legyen ott minden bulin és ha nincs saját magát üti ki a csapatból?
2010. márc. 14. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem járok bulizni, mert nem szeretek, a barátaim egy része viszont jár, de sose csináltak ebből gondot. Ők elmennek, én nem, más alkalmakkor is együtt tudunk lenni és beszélgetni, szórakozni, nem kell ahhoz az, hogy a fülünkbe üvöltsön a zene meg a sok részeg, akik körülöttünk vannak. A "barátaid" nem is igazi barátok, ha nem értik meg, hogy nincs kedved a hajnaligtartó bulihoz, hangos zenéhez meg a piáláshoz.
2010. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a bulizással, mint te. Gyakran vagyok fáradt, vagy nyomott, vagy rosszkedvű, és az én barátaim is gyakran hívnak, és csalódnak, amikor nem megyek. Ezt úgy szoktam megoldani, hogy havonta egyszer azért minimum elmegyek velük, erre próbálok előzőleg rápihenni és érzelmileg is felkészülni. Nem kell ott lenned minden bulin, de ha tényleg ennyire kizárod magad ezekből, akkor kiütheted ezzel magad a baráti körből, mert olyan élményekből maradsz ki, ami összetartó erő. Ha jól értelmezlek, akkor mikor nem mész el bulizni, másnap már meg is bánod, hogy nem voltál, szóval ne hagyd hogy a rosszkedv eluralkodjon rajtad.

21/N

2010. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátaid nem fogadják el, hogy te pihenni szeretnél, akkor talán nem is a barátaid.
2010. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csalódtam a válaszokban...
2010. márc. 14. 10:00
 5/6 A kérdező kommentje:
tehát nem olyan emberek véleményére lennék kíváncsi, akik általánosságban nem szeretnek bulizni, hanem olyanokra, akiknek ez rendszer az életükben, és néha fontos alkalmakat kell kihagyniuk. de ezen a honlapon ilyen embereket szerintem nem fogok találni
2010. márc. 14. 10:31
 6/6 A kérdező kommentje:
tegnap volt egy olyan haverom születésnapi bulija, akit nagyon szeretek, mondta is egy barátja, hogy nem fog örülni, ha nem megyek el... de nem mehettem, mert beteg voltam.
2010. márc. 14. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!