Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon gáz, ha 15 évesen...

Dédapád kérdése:

Nagyon gáz, ha 15 évesen operát hallgatok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is pont ennyi idősen kezdtem el érdeklődni és szeretni a komolyzenét, többek közt az operát!:) Rá fél évre határoztam el, hogy ennek a műfajnak a szerelmese vagyok, azóta gyúrok a zeneakadémiára, közel 3 éve éneklek.

Kérdésedre válaszolva valószínűleg azért érzed gáznak, mert a nagy többség, a tömeg birka, azt eszik amit eléjük raknak, ami éppen menő. Ahogy felettem írták, az opera nem kommersz műfaj, valóban igényesebb, fejletteb ízlés és érzésvilág kell ahhoz, hogy értékelni, szeretni, élvezni tudd. Ebben a kapitalista világban legyél erre büszke, ez egy pozitív különcség.

L/18

2013. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak igényesen gruló dagadt szoprán ne legyen belőled fiatal szerelmes lányszerepen:)

Csak ha szereted az "igényes és kifinomult ízlést kívánó" groteszket.

2013. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!