Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Baj ha 13 évesen ilyeneket...

Baj ha 13 évesen ilyeneket hallgatok?

Figyelt kérdés

Csak az hogy égő e valaki szerint vagy lehetne e belőle baj vagy normális e hogy ezeket hallgatom Pl.: http://www.youtube.com/watch?v=-RVQeJPAW2U

vagy ezt is: http://www.youtube.com/watch?v=xx21V0M7Faw

Meg még az ilyesmi "fekazenék". De mondjuk nem fogok Fluor vagy Justinmajmokat meg a stb. hallgatni. De erről mi a véleményetek hogy ilyeneket hallgatok már most?


2013. febr. 24. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Rapper vagy , ennyi . Nembaj , ez is egy stílus , csak errefele kevesebb a rapper . Amúgy meg azt hallgass ami neked tetszik nehogy már más mondja meg mi tetszhet mi nem :D
2013. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez se áll túl távol a divatmajmoktól, de talán egy fokkal jobb, és ja, azt hallgass ami neked tetszik, senkinek semmi köze hozzá, hogy más mit hallgat.
2013. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

,Nagyon jó tesó hogy ilyet hallgatsz:D Úgyis túl sok itt a rocker. A rap a legjobb!Ja és utolsó! Ezek közelsem divatmajmok!

PEACE,

2013. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akk jó de am nem vagyok repper meg hasonló csak bejön a zene :D főleg az 1999-es évektől lefele a többi szar.
2013. febr. 24. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Birom a rappet le divatzenézik ... ennyi erővel a rock is az .


Amúgy 99előtt sokkal jobb rappek voltak , Tupac volt a legnagyobb . Hát ma már elég kevés jó van .

2013. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ma már csak Eminem jó :)
2013. febr. 25. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
mi értelme az ilyen kérdéseknek de komolyan?? baj ha eminemet hallgatok? baj ha panterát hallgatok? baj ha dj isten nyulát hallgatom? miért lenne baj?? szabad országba vagyunk azt hallgatunk amit akarunk neaggódj nem fognak letartóztatni mert ilyet hallgasz söt még pénzbirságot se fogsz kapni :D
2013. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem baj, hogy ilyet hallgatsz, mindenki más egyéniség. Szerintem az hülyeség, hogy valaki akármilyen zenére is azt mondja, hogy "divatzene", mert neki az nem tetszik. Ezzel is azt mutatja, hogy ha valaki olyan zenét hallgat amilyet ő nem szeret, akkor az már nem is jó. Amíg itt mondják, hogy mindenkinek más az ízlése, de azért még leírják, hogy nekik mi a divatzene, és ezzel pont rácáfolnak arra amit az előbb mondtak. Bocs, ha értelmetlenül írtam, de remélem azért érthető volt.
2013. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!