Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon gáz hogy 13 évesen nem...

Nagyon gáz hogy 13 évesen nem mulatóst hallgatok hanem One Directiont?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

nem miért kéne mulatóst hallgatnod a matyi és a hegedűs meg az mc haver a lagziba valók :)

Mindenkinek más az izlése más zene tetszik nekik szóval nem gáz

2013. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ki hallgat mulatóst 13 évesen?engem még 22 évesen is a hideg ráz tőle, az ilyen operett slágereket elhallgatom, de a Nóta tv-n amit adnak azzal ki lehet kergetni a világból
2013. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Dehogy gaz! Mindenki azt hallgat amit akar.;) Ha a One Direction-t szereted, hallgasd azt. En nem nagyon ismerek olyan 13 evesek akiknek a kedvenc zenei mufajuk a mulatos pedig sok 13 evest ismerek... Biztos nem kevered ossze valami mas mufajjal? Linkelnel nehany szamot azok kozul amelyeket a korosztalyod hallgat?

15\L

2013. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%

Én sem ismerek olyat aki 13 évesen mulatóst hallgat.

Mint ahogy már írták, mindenkinek más műfaj tetszik, van aki már 13 évesen dubstepet hallgat, van aki popot.

Amúgy az ilyen 13 évesek körében a pop terjedt el legjobban.

Szerintem hallgass azt ami tetszik, kit érdekel, ha gáz?

Ha neked az jó, akkor hallgasd csak azt!A te életed, te döntésed, ne akarj másra hagyatkozni, főleg ízlés szempontjából. :)

2013. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ariana-girl ***** válasza:
56%
most hülyéskedsz? én is 13 vagyok és eszembe se jutna mulatós hallgatni azt hallgasd amit szeretsz egyébként a legtöbb tini pont One Directiont hallgat úgyhogy vannak társaid :) csak bátran! Bízzál a döntésedben
2013. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
51%
ez mért lenne gáz?:D 13 évesen szerintem kb minden lány one directiont halgat(tisztelet a kivételnek).
2013. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
15/l vagyok és személy szerint a mulatós és a One direction is ki tud kergetni a világból. Nem mondom meg mit hallgas de belekóstolhatnál egy-két rock számba.
2013. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
EZ mekkora paraszt kérdés,csak a parasztok halgatnak mulatóst,meg a családom :))) és ku*vára elegem van a zenéből,bömböltetem nekik a One Directiont(amúgy nem)a reppet szeretem
2013. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
nem inkább fordítva kéne feltenni a kérdést? utóbbit éppenhogy 13 évesek hallgatják (most volt itt koncert, kolléganőm vitte a 13 éves lányát, úgyhogy most kikupálódtam), mulatóst meg szerintem kb. egy 13 éves se hallgat.
2013. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ugyaan.. ez tipikus lánytini dolog.. minden lánynak van saját kedvenc bandája.. hidd el.. én is 13 vagyok, és imádom One Directiont.. ez normális...
2013. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!