Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hulye vagyok, hogy 14evesen...

Hulye vagyok, hogy 14evesen Rammsteint es rockot hallgatok az 1d es a sok b*zi helyet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fa*zom már az ilyen kérdésekbe! Most azt várod hogy kinyaljuk itt a segged mert nem 1D-t hallgatsz? Persze hogy nem vagy hülye:D
2013. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Tulajdonképpen azzal nincs baj, hogy Rammsteint hallgatsz, hiszen a zenei ízlés szubjektív. Viszont annál inkább baj, hogy lenézed ,,a sok b*zi helyet" takaró más zenei műfajt. Ennyi erővel más is mondhatná, hogy ,,a Rammsteinbe mi a jó? Ezt tök szar ez a rockegyüttes!" Holott te kedveled, mégis más leszarozza...Érted remélem ;)
2013. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, hülye vagy, most jobb?
2013. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, hülye vagy, de nem azért mert Rammstein-t meg rockot hallgatsz.
2013. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira HERÓTOM van már ezektől a "ciki-e,hogy..." jellegű kérdésektől...

Most komolyan,ha azt mondjuk,hogy igen,akkor elszégyelled magad és elkezded divatból azt hallgatni,amit mások? F@SZOM,nehogymár mások mondják meg!!!!!!


Azt hallgatsz,amit akarsz,mások véleményére jó magasról szarjál(legalábbis ami ezt illeti).

2013. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Eternetke válasza:
20%
Akko én is hülye lennék, mert pont így vagyok :'D
2013. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
igen, gáz vagy cicuskám
2013. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A lehető legjobban teszed, drága barátom, viccen kívül! Én 7 évesen hallottam először a Tankcsapdától a Mennyország Tourist-ot, és azóta csak rockot és metalt hallgatok (egy-két kivételt leszámítva). Nekem ezek a stílusok "mutatták meg az utat", hogy úgy mondjam, és a zeneszámok ott voltak velem a legnehezebb időkben is... :) Úgyhogy rá ne szokj SP-re, meg Bieberre! :))) \m/
2013. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kini :)) ***** válasza:
100%
Dehogy vagy hülye :D Jól teszed. Én is 14 éves vagyok, de rockot hallgatok, és utálom a mostani menő bandákat
2013. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Jól teszed.Mások zenéjét meg nem buz*izzuk le bármennyire is nincs zenei értéke,szarnak a zenére,csak azért vannak,hogy pénzt keressenek,nincs modanivalója,minimalista retek fos.:) b*szom csillagot kell odatenni,hogy elküldhessem.:)
2014. aug. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!