Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért közösítenek ki, és...

Miért közösítenek ki, és miért gáz az ha 15 éves lányként viking/folk/black/death/melodic metal-t hallgatok?

Figyelt kérdés
Úgy értem most már eléggé idegesít hogy mindig ezt vágják a fejemhez, hogy hogy nézek ki, meg mit hallgatok. A "megszokottól" eltérő zenekultúrám a kisebbik rossz...Vagy a acélbetétes-fekete farmer-kicsit bő együtteses póló a baj? Vagy hogy nincs rajtam 1000 kiló smink? Vagy hogy egyszerű, copfba font hajam van? Vagy hogy nem hordok egy rakat ékszert, csak egy thor kalapács van a nyakamba? Vagy az összes felsorolt? Ha ez tényleg ennyire gáz, akkor most mondjak le arról, hogy valaha is lesz olyan pasim, aki elfogad így?:D
2013. márc. 2. 23:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hail sorstárs! Nálam is szóról szóra ugyan ez.;) Én is 15 vagyok..Azért kicsit ijesztő a hasonlóság..:D NO DE, sz@rd le őket! KEEP CALM, AND BE VIKING!
2013. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 harmincharom ***** válasza:
100%
MARRY ME
2013. márc. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj azzal, hogy ki mit mond.
2013. márc. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szimfónikus metalt hallgatok 10 évesen. Azt mondom hogy neked kellene őket csúfolni. Ez a normális zene, nem a Gangam style!!!
2013. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%
Több kéne belőled és kevesebb a divatmajmokból! Maradj csak ilyen!
2013. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Húha :D Elég pozitívan érintettek a válaszok! Nos, akkor úgy látszik marad minden a régi, nem velem van a nagyobb baj. Kösz srácok, imádlak titeket! :D
2013. márc. 3. 14:31
 7/28 anonim válasza:
100%
Végre sorstársak igaz, én csak 14 vagyok, de velem is ugyanezek vannak...Szóval én azt mondom,hogy mindig magadnak kell megfelelned.Érezd jól magad bármikor és bárhol, nehogy mások elrontsák a kedvedet! So don't give a sh*t and keep Metallin'! \m/ :D
2013. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%

Maradj csak önmagad! nincs a stílusoddal semmi baj. Csak mert nekik ez nem tetszik, az még nem jelenti azt hogy hülyeség. Te le legalább nem vagy klón. Egyébként is mi a f..sz közük van hozzá hogy mit hallgatsz vagy hogy öltözöl.Magán ügyed! És legközelebb az ilyen megjegyzésükre csak annyit mondj: "csak akkor ugass az én dolgomba, amikor én a tiedbe."

:))

Ja és pasit így is lazán lehet találni.

2013. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Haha :D Köszi skacok az eddigi válaszokat! :D Egyébként olyan pasit nem találtam (mentségemre legyen, nem is nagyon kerestem XD), akinek kellenék így, mindenestől. Nem mintha barátot szeretnék 15 évesen, csak úgy, a jövőre nézve. :D No, de nem baj, majd talán lesz valami! :D Tényleg köszi a válaszokat !:)
2013. márc. 25. 15:50
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
látom, van még ízlése a magyarnak:))
2013. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!