Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért közösítenek ki, és...

Miért közösítenek ki, és miért gáz az ha 15 éves lányként viking/folk/black/death/melodic metal-t hallgatok?

Figyelt kérdés
Úgy értem most már eléggé idegesít hogy mindig ezt vágják a fejemhez, hogy hogy nézek ki, meg mit hallgatok. A "megszokottól" eltérő zenekultúrám a kisebbik rossz...Vagy a acélbetétes-fekete farmer-kicsit bő együtteses póló a baj? Vagy hogy nincs rajtam 1000 kiló smink? Vagy hogy egyszerű, copfba font hajam van? Vagy hogy nem hordok egy rakat ékszert, csak egy thor kalapács van a nyakamba? Vagy az összes felsorolt? Ha ez tényleg ennyire gáz, akkor most mondjak le arról, hogy valaha is lesz olyan pasim, aki elfogad így?:D
2013. márc. 2. 23:11
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen igen, gondolom egyre kevesebb hasonló ízlésű ember van a földön, hát még Magyarországon, és ááh, kár, hogy nem ismerlek titeket, hát így konkrétan 3 rocker/metalhead ismerősöm van akivel jóban vagyok, olyan jó lenne több emberrel kommunikálni az enyémből! :\
2013. márc. 28. 22:14
 12/28 Maszi válasza:
100%

Ne izgasson mit pofázik a sok tömegtermék!

Manapság sajnos a b*zi or k*rva stílus a "menő", de semmiféleképpen ne add fel azt amit szeretsz. Forduljon fel a sok divatmajom! \m/

21/F

2013. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, egyre több magyarral találkozni a viking/pagan szubkultúrában, én is megtérítettem már jó pár osztálytársam :D

17/F

2013. ápr. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 19gal_balazs97 ***** válasza:
100%

Mond nekik hogy menjenek a f@szba. Te normális zenét hallgatsz aminek van mondanivalója. Az a lényeg, hogy szard le őket le vannak butítva mert a tv-n nőnek fel és csak a viva tv-t ismerik.

15/F

2013. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

meg az éjjel-nappal judapestet ami eleve tele van a mocsok zenékkel, és akik meg azt nézik persze hogy nekik is olyanná alakul az ízlésük egy idő után, főleg a kisebbeknek...

szóval legyél rá büszke, hogy ilyen zenéket hallgatsz!

(egy folk-viking metal rajongó:))

ja, és egy kérdés, a Bathory-t ismered?:)

2013. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
dettó ugyan ez van velem is :DDDDD legalább nem vagyok egyedül
2013. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

tökéletes stílus irányzatot követsz :) pont ugyanezt a stílust irányzatot/irányzatokat hallgatom én is :D

20/F

2013. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
A Bathory-t? Hogy ismerem-e?!:D Haha, nem is tudnék élni nélküle!:)
2013. máj. 8. 13:31
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
az a zenekar (legalábbis az énekes, Quorthon (R.I.P.)) az egész viking/black metal megteremtője:)) kár, hogy a legendák ilyen fiatalon elmennek...
2013. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Elő a mjölnir-t, aztán aki beszól annak zúzd szét az arcát. :)
2013. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!