Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért közösítenek ki, és...

Miért közösítenek ki, és miért gáz az ha 15 éves lányként viking/folk/black/death/melodic metal-t hallgatok?

Figyelt kérdés
Úgy értem most már eléggé idegesít hogy mindig ezt vágják a fejemhez, hogy hogy nézek ki, meg mit hallgatok. A "megszokottól" eltérő zenekultúrám a kisebbik rossz...Vagy a acélbetétes-fekete farmer-kicsit bő együtteses póló a baj? Vagy hogy nincs rajtam 1000 kiló smink? Vagy hogy egyszerű, copfba font hajam van? Vagy hogy nem hordok egy rakat ékszert, csak egy thor kalapács van a nyakamba? Vagy az összes felsorolt? Ha ez tényleg ennyire gáz, akkor most mondjak le arról, hogy valaha is lesz olyan pasim, aki elfogad így?:D
2013. márc. 2. 23:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Igen, a mjölnir... Már sokszor megfordult a fejemben!:D
2013. máj. 19. 20:07
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez a dal akár rólad is szólhatna:)

http://www.youtube.com/watch?v=IVli3u3R0us

2013. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
Ahogy előttem is írták már sokan, több kéne belőled, és kevesebb a divatmajmokból. 14 éves srác vagyok, szerencsére engem nem közösítenek ki ezért a kortársaim, a felnőttek meg nem szoktak ilyenért valakit kiközösíteni, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2014. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Hail Odin! :D

Sajnos nekem nem jut ki bőven az ilyen lányokból, de örülök, hogy nem egy kihalt faj a zsánerem :)

2014. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
87%
13 éves srác vagyok hasonló helyzetben mint te azzal a különbséggel hogy engem a fiúk közosítenek ki csupán azért mert nem egy nyálas kis búza vagyok. Amikor meg azt mondom hogy a metal igényes zene akkor meg kiröhögnek. Komoluan szted kell vmi költõi érzék ahhoz hogy uhh baby baby please move your sexy ass? Hát szerintem az if you believe the old world will rise jobban hangzik. Sose legyél sablonos plázacica
2014. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a helyesírási hibákért telóról írok. Hail for the gods of metal!
2014. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Velem is úgyan ez van.. :)

Azt hallgasd/csináld ami neked tetszik, a többi majmot meg küld el a p*csába! :)

15/L

2014. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Sziasztok!

Én 17/f vagyok, és nem vagyok ilyen viking akármi. Kíváncsi vagyok. Miért jó ez a fajta zene? Ti miért szeretitek? Mi "ellen" jó (düh, idegesség, szomorúság, szerelmi bánat, stb) ? Én, romantikus alkatként, találhatok benne tetsző dolgokat?

(Hallgatok romantikus zenét, komolyzenét, metal-t, rock-ot, 1-1 popot, és most nézegetem a black metalt és a death metalt.)

Térítseteeeeeek meeeeeg.

2017. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!