Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tabu a nőknél a fingás,...

Miért tabu a nőknél a fingás, a kakilás és a menstruáció?

Figyelt kérdés
Ezt soha nem értettem. A pasik gyakorlatilag minden ilyet megbeszélnek, úgy, hogy megtartják a határokat. Ezek ráadásul természetes dolgok, amik engem pasiként abszolút nem taszítanak, mert tudom, hogy a természet része. Nem értem, a nőket miért zavarja ez ennyire?
2013. júl. 6. 15:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért, a pasik szoktak menstruációról beszélgetni??????
2013. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
engem spec nem zavarna pasi létemre, ha a csajok a menstruációról kezdenének beszélgetni, valamilyen formában még izgató is lenne. Nem értem, miért undorodik ezektől a témáktól mindenki, a föld legtermészetesebb dolgai, akár csak a szex. Nem arról van szó, hogy megenném, vagy ilyen, csak egyszerűen nem értem, miért kerülik ennyire.
2013. dec. 15. 22:31
 13/19 pbiker válasza:
43%

A legtobb lanyismerosom siman siman beszel a fingasrol. Sot, egyszer egy lany hozta szoba.

Egyentol fugg.

2013. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
43%
Jaaj...akiknarról beszéltek hogy erről nem beszél normális ember,meg aki kultúralt...hagyjuk már ,miért ne mondhatnám el mondjuk a barátnőimnek hogy pl."jaaj de fáj a drekam vagy a hasammert !egjött...vagy a betétekről tamponról beszélni..vagy akár a aszwxről vagy akármiről.Abban viszont sokaknak igazuk van ,hogy azért a pasik előtt vagy olyan emberek előtt,akik nem a barati társaságunkba tartoznak ,na azok előtt nem kéne beszélni ilyen témákról,mert valljuk bne elég gusztustalan az alvadt vér.És ezt mint nő,úgy mondtam!! 15/L
2015. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

Vannak lány ismerőseim, akik simán megbeszélnek ilyeneket.

De érted, ha meg lányok ilyenekről beszélnek, akkor ők vannak megbélyegezve, sok férfi szerint pl. egy nő nem fingik/finghat, és rózsaillatút szarik. Nem a nők tehetnek erről, beléjük van nevelve, hogy illedelmesnek kell lenni...

2015. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
38%
Ha nincs egy nővel szexuális kapcsolatod, mi közöd a fingjához, a kakijához vagy a menstruációjához?
2016. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok egy nagy undorodó típus de számomra azért csak kellemesebb a fing a menstruációtól
2020. okt. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

"Azon kívül hogy ha görcsöl a hasam mert megjött, annál több mi tartozik a másikra?"


És azzal miért zaklatsz barkit is, hogy te éppen menstruálsz? Nem kíváncsi az ilyen undorító témákra senki, kulturált emberek nem is szoktak beszélni erről, hiába természetes dolog.

2022. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#15 ez a szomorú de nagyon is, hogy megvannak bélyegezve....
2022. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!