Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az olaszok tényleg álszentek?

Az olaszok tényleg álszentek?

Figyelt kérdés
Van bennük egy nagy adag szexualitás ez tény, de ezt fel sem merik válalni, hanem olyan sunyi módon perverzek. És kivülről játszák a nagy szent, templombajárót, szóval nem igazán tudják mit akarnak. Egy ismerősömnek van egy olasz barátnője és azt mesélte hogy hiába szeretett volna a szüleivel beszélni róla, a szex teljesen tabu. Közben játszák a nagy libidókirályt és ez nekem eléggé visszataszító.

2012. márc. 23. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

1 - A kérdésed megengedhetetlen általánosítás.


2 - Amiket összehordasz az olasz népről, teljes tudatlanságra és rosszhiszeműségre vall. Abszolut nem ismered az olasz embert, de felsorolsz egy csomó olyan butaságot, amit ki tudja, honnan vettél. Közvetetten (ismerősöd révén) értesültél arról, hogy egy olasz kislány nem tudott beszélni a szüleivel a szexről - ebből pedig nevetséges következtetéseket vonsz le egy egész népre. Ezek alapján, gondolom, 13-14 éves vagy: vajon te magad szabadon megbeszélted-e a szexszel kapcsolatos kérdéseidet a szüleiddel??

2012. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted a magyarok kozott nem talalni ilyen szemelyt? Az olasz jar templomba, kepmutato, viszont a magyar az ha templomba jar, akkor az mar egy szent! A kerdesedbol kiderul, hogy meg tapasztalatlan vagy, t ehat nem szamit, hogy milyen allampolgar, ez az emberi tipusa, jellemzoje!
2012. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amit felhoztam csak egy példa, de számos más dolog is utal erre. Nem az összes olasz állampolgárt értettem ez alatt, csak úgy gondolom minden népnek kialakul egy arculata, nekem elég fura náluk az istenhit erőssége, a nagy "tisztaság" a pápa kultusza és közben az hogy a prostitúció eggyik fellegvára. Amúgy 26 leszek. :)
2012. márc. 23. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok:


nézd..akár 26 éves vagy, akár nem, amit gondolsz, úgy butaság, ahogy van. SEMMIT nem tudsz Európa egyik meghatározó kultúrnépéről: azt sem tudod, valóban jár-e templomba a többség, vagy inkább nem, hogyan él, mit gondol a világról - csak szajkózod a butaságokat. Mielőtt véleményt mondanál, először ismerkedj meg az olaszokkal. Leesik az állad attól, amit esetleg tapasztalni fogsz. Okos, mélyen érző, szolidáris, emberséges, segítőkész, dolgos nép. (Igen: DOLGOS nép. Három nap után nem bírnád azt a munkaritmust, amely az olasz versenyágazatban természetes!!)

És hogy a prostitúció egyik fellegvára? Ki mondta ezt? Sajnos, ez a jelenség mindenütt előfordul, de akik a szerencsétlen nőket kiállítják az utcasarokra, azok bevándorló - nigériai, arab, dél-amerikai, balkáni és magyarországi cigány stricibandák: a lányok is, szegények, ilyen nemzetiségűek.

"Sunyi módon perverzek.." Megáll az eszem. Valaki, aki hírből sem ismer egy népet, élből szentenciázik marhaságokat. Menj Olaszországba és nézz körül. Ha szemed van, látsz - ha eszed van, értesz.

2012. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mind, attól függ hogy észak vagy dél-olasz az illető. Északon nem annyira szokás a templomba járás, sokkal szabadosabbak ezen a téren, körülbelül annyira, mint nálunk. Délen viszont még mindig jelentős, ennek ellenére Puglia és Szícilia tartománynak nyíltan meleg kormányzói vannak, ami elég érdekes tendencia. Szerintem is szexmániásak. A képmutatást én meleg részen tapasztalom.
2016. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!