Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tabu a nőknél a fingás,...

Miért tabu a nőknél a fingás, a kakilás és a menstruáció?

Figyelt kérdés
Ezt soha nem értettem. A pasik gyakorlatilag minden ilyet megbeszélnek, úgy, hogy megtartják a határokat. Ezek ráadásul természetes dolgok, amik engem pasiként abszolút nem taszítanak, mert tudom, hogy a természet része. Nem értem, a nőket miért zavarja ez ennyire?
2013. júl. 6. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
A menstruáció nem tabu. A többit meg ők nem csinálják, ahogy nem is böfögnek. :D oersze saját elmondásuk alapján.
2013. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Minek kéne gusztustalan dolgokról bármit is beszélni?
2013. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem a nőknél tabu, hanem a kultúrált embereknél.
2013. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát én férfi vagyok, de nem szokott lenni téma a fingás-kakilás, ha sörözünk. Ellenben barátnőm mesélte, hogy a kollégiumban anno nagyon gusztustalanok voltak a lányok-szobatársai, simán megbeszélték reggelinél, milyet ürítettek, és széthagyták a véres tampont a zuhanyzóban.
2013. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Ezekről konkrétan mit lehet megbeszélni a barátnőmmel? Azon kívül hogy ha görcsöl a hasam mert megjött, annál több mi tartozik a másikra?
2013. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert talán kissé kulturáltabbak nálad!
2013. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 yuda ***** válasza:
90%

Ffi vagyok és abban a körben, amiben mozgok, egyáltalán nem beszélünk meg ilyesmit. Az a véleményem, hogy ezt primitívebb emberek teszik.

Ahhoz hasonlítanám, hogy vannak akik szeretik a trágár, vagy kirekesztő, másokat megbélyegző vicceket, én pl. nem.


Másik kérdésre a válasz, hogy a nők a szépség hordozói. Valahogy így vannak összeállítva.

Testileg, kozmetikailag, ruházatilag és mindenben igyekszenek a szépséget, vonzóságot kifejezni.

Ebbe valljuk meg, nem tartoznak bele az általal említett dolgok megbeszélései. Kivételek, ahogy olvasom, -azért vannak.

Erre egyik nem se legyen büszke.

Szomorú, ha csak ezen a szinten tudnak mozogni, mert az értelmes dolgok elfogytak.

2013. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

A menstruációt megbeszéljük, azzal nincs gond.


A nők meg soha nem finganak, és nem is kakilnak. Ez tudományos tény!

2013. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

jaj, mindenki téved! a nők nem büfögnek, kakilnak, és szellentenek. mi csak megírjuk a naplónkba! jaj butusok!



nehogy komolyan vegyétek :D

2013. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%

Én kellemetlen témának éreztem mindig is, de az új baráti társaságomnál ez egyáltalán nem tabu.

Folyamatosan a kaki, pisi, mensi', szex a beszédtéma, szerintem másról nem is igazán beszélnek.

Ezt először tök jónak láttam, hogy milyen bensőséges viszony van a társaságon belül. Akármit mondhatsz, nem ítélnek el érte. Komolyan mondom, rengeteg gusztustalan témát érintettünk már, de sose okozott problémát, mintha csak az időjárásról beszélgetnénk.

Itt csak az a baj, hogy mindenhol erről beszélnek. Ráadásul férfiak előtt is, ami számomra iszonyatosan kellemetlen.

2013. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!