Antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés
Egy lakótelepi panelban lakok, van egy kiskutyám akit napi 4-szer viszek le sétálni. Mivel lakótelep, mindig ugyanazokkal az arcokkal, öregemberekkel találkozok a séták közben. Amikor már huszadjára kell szóbaelegyednem velük ugyanarról a témáról például időjárás vagy politika, kezd kicsit ki lenni a f.....m. Elkerülni sajnos nem tudom őket, mert mindenhol ott vannak... Borzalmasan unom én már ezeket a közhelyeket, felesleges időrablásnak tartom. Velem van a baj? Valami javaslat?

2013. jún. 15. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy antiszociális ettől még.
2013. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy az. Csak már unod azt a helyet.

Ha van egy másik lakótelep a környéken, agy esetleg egy park akkor menj oda. Én a lakótelepet szintén meguntam amikor még ott laktam akkor a város szélére mentünk a parkba ahol szintén volt egy lakótelep féleség de azok inkább ilyen társasházak voltak. Ott jó volt lenni, rengeteg velem egykorú fiatal volt ott szerettem oda járni.

Ma már kertesben alkunk a barátommal nem nagyon viszem a kutyust sétálni, csak a környéken lévő mezőre estefelé vagy kora reggel ott nincsenek sokan, rajtunk kívül, velük is el lehet lenni.

Egy környezet váltás, hátha megéri.

2013. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy antiszociális. Vagy ha igen akkor én is az vagyok :). Teljesen érthető, hogy eleged van a sok semmitmondó beszélgetésből, egy-két alkalommal még elmegy, de sokadjára már nagyon fárasztó.

Jómagam családi házban lakok, de bármilyen munkát csinálok odakint, fát metszek, kerítést festek, ablakot mosok, fát ültetek, stb. valaki mindig odavakkant egy okosságot, hogy éppen az adott munkafolyamatot hogyan csináljam. És ez nagyon idegesítő amikor már a 20. ember osztja az észt egy olyan dologról, amivel teljesen tisztában vagyok. Csináltattam is egy pólót, a hátulján azzal a szöveggel, hogy "nem beszélni magyar, ne szólj hozzám", a fülhallgatót be a fülembe aztán ha látom a szemem sarkából, hogy valaki beszédbe akar elegyedni úgy csinálok mintha észre sem venném.

2013. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!