Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha antiszociális vagyok, hol...

Ha antiszociális vagyok, hol van esélyem ismerkedésre a neten kívül?

Figyelt kérdés
Szóval utálom az embereket, és nem nézek ki átlagosan, az utcánleszólogatós nem hiszem hogy működne. Valami olyan hely kéne, ahol nyitottabb gondolkodású embereket lehet találni.

2013. febr. 25. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Bocsáss meg, nem kötekedésnek, de ha antiszociális vagy, és utálod az embereket, miért várod el, hogy valaki meg akarjon ismerni? Senki nem szeret negatív emberek társaságában lenni.
2013. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha utálod őket, miért akarsz ismerkedni? Hagyd békén az embereket, az a jobb.

És pont a nyitottabb gondolkodású emberek nem fognak kérni belőled.

2013. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mutasd meg, hol írtam, hogy elvárom. Nemkötekedésből.
2013. febr. 25. 18:28
 4/18 A kérdező kommentje:

Látom jó ötlet volt megnyitni a kérdést. :D

Várom a közhelyeket is, hogy általánosítok, hülye vagyok meg én vagyok a hibás a sorsomért.

2013. febr. 25. 18:30
 5/18 anonim ***** válasza:
Valóban felesleges volt, ha nem vagy hajlandó válaszolni kérdésekre, amellyel lehetővé tennéd, hogy az eredeti kérdésedre választ kapj.
2013. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán kicsit hasonló helyzetben vagyok mint te. Én sem keresem az emberek társaságát (főleg az ilyen pozitív meg negatív kisugárzásos majmolókét - az nem nyitott gondolkodás), pont ezért kevesebb barátom van.


Biztos vannak hobbiaid, amiket szeretsz csinálni: olvasás, érdeklősi kör, sport, filmek. Ezzel így hamarabb el tudsz indulni, mindenhol vannak körök vagy klubbok, ha rászánod magad, ha meg nem: marad a net. Azzal sincs semmi probléma.

2013. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
csak akkor leszel képes igazi emberi kapcsolatokat kialakítani, ha megszereted magad, elfogadod magad, és akkor lesz mit megosztanod, valamit adnod az embereknek. ha az embereket utálod akkor magadat utálod
2013. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kérem a sok okoskodó idiótát, a kérdésre válaszoljon, ne terelje a szót.


"Szia!

Talán kicsit hasonló helyzetben vagyok mint te. Én sem keresem az emberek társaságát (főleg az ilyen pozitív meg negatív kisugárzásos majmolókét - az nem nyitott gondolkodás), pont ezért kevesebb barátom van.


Biztos vannak hobbiaid, amiket szeretsz csinálni: olvasás, érdeklősi kör, sport, filmek. Ezzel így hamarabb el tudsz indulni, mindenhol vannak körök vagy klubbok, ha rászánod magad, ha meg nem: marad a net. Azzal sincs semmi probléma."


Ezt hogy érted, pl ha érdekel a futás keressek valami futó hobbicsapatot? Kifejezetten közösségi szinten egyiket sem művelem, meg pl a csoportos olvasás eléggé abszurd, bár gondolom nem ilyesmire gondoltál, hanem mondjuk könyvklubokra. Csak az baj mindezekkel, ha találok 1 idiótát a csoportban, akkor már elmegy a kedvem az egésztől, tehát fölösleges elmennem is. De pl kombinálva a nettel, lehet hogy találok ilyesmi közösségeket neten. Bár kifejezetten egyik sem érdekel ennyire, tehát akkor előre megmondanám, hogy nem érdekel az olvasás, csak ismerkedni akarok - az meg olyan "minekvagyitt". Egy próbát azért megér, kösz.


"csak akkor leszel képes igazi emberi kapcsolatokat kialakítani, ha megszereted magad, elfogadod magad, és akkor lesz mit megosztanod, valamit adnod az embereknek. ha az embereket utálod akkor magadat utálod"


Persze. Meg a vonzás törvénye, meg az autópálya, meg isten, meg a cukorpónik. Ezeket is hallottam már eleget. Maradjunk annyiban, hogy aki nem ért a pszichológiához, ne akarjon szépeket mondani.

2013. febr. 25. 20:30
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem is gondoltál, hogy te vagy az idióta a csoportban, ugye? ilyen arrogáns stílussal kinek kellenél, te nulla?
2013. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Már megbántam, hogy segíteni próbáltam.


Valószínűleg csak azért tetted fel a kérdést, hogy ismerkedj, nem pedig tanácsért.

2013. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!