Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítség! Lehet, hogy antiszoc...

Segítség! Lehet, hogy antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és utálom a korosztályomat, és ezt a "mai világot". Minden nap úgy megyek be a suliba, mintha a vágóhídra mennék, utálom az ottani embereket, mindenki csak a külsejével foglalkozik, egymásnak játsszák az eszüket, még helyesen írni sem tud a legtöbb, de a legfontosabb hogy szépen áll a hajuk. MEGŐRJÍT!

Anyám mindig mondja, hogy átirat egy másik iskolába, de az a helyzet, hogy mindenhol ez megy. Nem értem régen, hogy tudtak meglenni magassarkú és 8kiló smink nélkül az emberek. És miért kell iskolába úgy kinézni az összes lánynak mint aki bálba megy? Én is szoktam sminkelni magam, de ésszel, és ezt is csak azért teszem, hogy ne nézzenek ki annyira.(Nem vagyok csúnya, tudom, sokan akik így utálják ezt, az azért van mert nincsenek megelégedve magukkal, de velem ez szerencsére nem így van)


Ami a legjobban zavar, a fiúk. Nem tudom mi férfias van a színes V nyakú pólókban, csőgatyában, felnyírt hajban és az oldaltáskában...Miért tetszik ez a lányoknak? Lehet normális is az illető, természetesen, de a legtöbb ilyen gyereknek az arca is nagy.

Van barátom, 2 éve, nagyon hálás vagyok, hogy ő nem ilyen.


Ez furcsa lesz, de attól is idegbajt kapok, hogy minek van tv? Csak elbutítja az embert, és elveszi az összes szabadidejét. Miért kell ennyire kényelmesen élni? Tönkre tesszük az egész világot a sok környezetszennyezéssel, és szinte az összes ember még a sarokra is kocsival megy, annyira lusta.


Tudnám ezt még sorolni egy ideig, de egy szó mint száz, szerintem gusztustalan ez az egész, és már úgy érzem megőrülök!


2012. ápr. 18. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak tinédzser vagy :)
2012. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű..
2012. ápr. 18. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:

:))) imádlak :))


Nem vagy antiszociális, az egy kicsit más dolog. 16 éves vagy, ennyi + az értelmes dolgok érdekelnek, ami részben tök jó, részben megszívtad, mert ezek a dolgok valószínűleg egész életedben idegesíteni fognak.


A legtöbb dolgot én is így gondolom (és folyton megőrjítenek engem is az ilyen emberek), ettől még nem tartom magam antiszociálisnak, csak túlontúl kritikusnak.

Nem járkálok az utcán egyedül, és kerülök minden emberi kontaktot, ahogy te sem.


El kell nyomnod magadban ezt az érzést, hogy túléld a középsulit, és bízzunk benne, hogy utána már értelmesebb emberekkel is találkozol :)

Illetve meg kell tanulnod, hogy csak mert valakin 6kg smink van és kiakad, ha egy hajszála máshogy áll még lehet, hogy értelmes, szerethető ember. Sajnállak, hogy most vagy 16 éves. Tényleg szőrnyű ahogy most viselkednek/öltözködnek a veled egy idősek.


23 éves vagyok és mindenhol elkérik a személyim..a 18+ helyek pedig tele vannak jóval fiatalabb agyon sminkelt csajokkal akik jóval idősebbnek néznek ki a mostani hülye trend miatt. Szerintem ennek nem szabadna így lennie.

2012. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól látod a dolgokat (a kérdést meglátva eszembe jutott: jééé, léteznek még normális felfogású tinédzserek, akik képesek gondolkodni????), de ezek olyan problémák, amiken esélyed sincs változtatni. Legfeljebb kizárhatod őket az életedből. Bármilyen meglepő, de régebben még voltak hasznos programok a tv-ben, legalábbis jóval kisebb arányban voltak jelen a néphülyítő baromságok.

A divaton sem tudsz változtatni, legfeljebb a saját ízlésed szerint öltözködsz - bármennyire is esélytelen normális ruhákat találni az üzletekben.

Nem kell ennyire drasztikusan felfognod a dolgokat, ajánlom figyelmedbe az egyetlen ellenszert: a lesz@rom tablettát. Minek rágódnál olyasmiken, amin esélyed sincs változtatni? Feleslegesen idegesíted vele magad, majd lesz valahogy. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy megpróbálsz kitörni, és normális emberekkel ismerkedni. Annak idején - kemény három éve - a magukat sminkelő, stb lányok egyértelműen p*csa jelzőt érdemeltek ki nálunk, mi néztük ki őket, ugyanígy a divatmajom pasikat is...

2012. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most kicsit megnyugtattatok:)

El szoktam nyomni magamban ezt az érzést, csak néha kitör rajtam és akkor kiborulok..De örülök akkor, hogy van aki szintén így érez!:) Nyáron elmegyek dolgozni, ott idősebbekkel leszek, remélem kicsit helyrerázódok majd!

2012. ápr. 18. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson kiborulni!!!!:-) A mezőnyből abszolut kiemelkedő, autonóm személyiségű fiatal vagy. Tartsd a saját irányodat: neked vagy igazad, a "jó oldalon" jársz. A tömegmajmokkal meg ne törődj..légy magabiztos, érezd jól magad. Jó volt olvasni téged. Üdv.!
2012. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok, sokszor fognék egy gépfegyvert, és mindegyik majomnak golyót a fejébe. :)) Na jó, ez csak néha tör rám, de leküzdöm az érzést, túl sok a hülye, egy fecske pedig nem csinál nyarat.

Viszont a barátodat nagyon becsüld meg, ha ő nem az a divatmajom! Legyen ő a fény az alagút végén...vagy valami ilyesmi. :)

Azért biztos ismersz te is még pár normális embert, akit nem fertőzött meg ez az agyament trend. Csak meg kell találni a társaságot.

A tévét pedig én is sokszor elégetném, szinte be sem kapcsolom.


17/L

2012. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!