Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha antiszociális vagyok, hol...

Ha antiszociális vagyok, hol van esélyem ismerkedésre a neten kívül?

Figyelt kérdés
Szóval utálom az embereket, és nem nézek ki átlagosan, az utcánleszólogatós nem hiszem hogy működne. Valami olyan hely kéne, ahol nyitottabb gondolkodású embereket lehet találni.

2013. febr. 25. 18:14
1 2
 11/18 loupsolitaire ***** válasza:

Hány éves vagy/az ország mely' táján élsz?

Két lényeges információ. Ezek nélkül nem tudok ötletelni.

2013. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Már megbántam, hogy segíteni próbáltam.


Valószínűleg csak azért tetted fel a kérdést, hogy ismerkedj, nem pedig tanácsért."


:D Sugárzik a jóindulat a válaszaidból, és az eszed is vág, mint a döglött tonhal.


"Hány éves vagy/az ország mely' táján élsz?

Két lényeges információ. Ezek nélkül nem tudok ötletelni."


A korom miért számítana?

2013. febr. 26. 08:21
 13/18 loupsolitaire ***** válasza:

Azért, mert a gyk tele van ~12 éves kamaszodó kislányokkal, akik itt hisztiznek, hogy nem akarnak tovább élni, meg utálja őket mindenki/ők is utálnak mindenkit. Azért.


Próbáltam információt kérni, hogy kiindulhassak valamiből; de ha eleve elutasítasz minden segítő szándékú próbálkozást, tekintsd tárgytalannak a kérdésemet. :)

2013. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Részemről tárgytalan az általánosításod miatt.

Mindegy kérdés lezárva.

2013. febr. 26. 16:54
 15/18 anonim ***** válasza:

Most már értem, miért nem tudsz ismerkedni; valaki segíteni akar, és Te még sértegeted is.

Rászolgáltál a sorsodra.

2013. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 loupsolitaire ***** válasza:

Tudod, ha segíteni próbálsz egy embernek (ráadásul Ő kérte a segítséget), de egy bazi nagy betonfalba ütközöl, elég lehangoló tud lenni.

Ráadásul értelmezésed egyes. Ha általánosítanék, azt írtam volna, hogy TE vagy egy hisztis 12 éves, a kérdésed miatt. De nem, én rákérdeztem a korodra. Jóhiszeműen.

Nézd, hiába írtam volna, hogy próbálkozz itt meg itt, ezzel és ezzel, ha az ország másik végén laksz, és korhoz nem illő dolgot ajánlok. Akkor az lett volna baj.


Ha viszont ezzel is önigazolást szeretnél nyerni, hogy Te mennyire antiszoc, és mennyire különb vagy mindenkitől, ám legyen. Sok sikert! :)

2013. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Ez se érdekel nem olvastam el.

És sehol nem írtam, hogy tündércukorvirág vagyok. Ha valaki hülye, kimondom, akár tetszik, akár nem. Csak épp fölösleges csupa idióták közt.

2013. febr. 27. 09:00
 18/18 anonim válasza:
hát nem akarlak lehangolni, de ilyen idegesítő hozzáállással szerintem te egyedül fogsz meghalni xD és meg is érdemled....
2013. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!