Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Túlságosan antiszociális lennék?

Túlságosan antiszociális lennék?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért lehet de egyszerűen irritál a társadalom (bizonyos szegmense) Nem értem, hogy mért vannak úgy a dolgok, ahogy vannak. Én mindig is egy népszerűtlen ember voltam pedig velem sok komoly témáról lehet beszélgetni nem csak a bulvár baromságokról. Mégsem barátkozik velem senki. A fészbukon is alig vannak ismerőseim. Mielőtt vád érne, nem vagyok "lájkvadász" de megfigyeltem, ha megosztok valamit azt senki sem kedveli pedig általában nem gyökér vicceket osztok meg, hanem saját magammal kapcsolatos dolgokat (pl.: új egyetemi tanulmányok, stb.) Ezzel szemben van egy ismerősöm, aki iszonyatosan buta, semmitmondó poénokat gyárt, ami tényleg nem vicces, ezeket közzéteszi és vagy 10-12 ember kedveli és a hozzászólásokban is úgy tűnik, mintha egy marék "fogyatékos" lenne, aki vihog a semmitmondó butaságokon. Ezeknek a fajta embereknek sok barátjuk, barátnőjük van pedig néhány tényleg egy facsavar szintjén áll (a barátaik közül pedig sokan nem!). Én meg bármit csinálhatok, barátkozhatok, meglepek embereket, stb. akkor is csak egy nyolcad osztályú senki leszek, akinek nem keresik a társaságát.

Mi a fenét kellene tennem,hogy ez megváltozzon?

Túlságosan antiszociális vagyok?


2013. márc. 30. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy antiszociális lennél. Maximum irigykedsz azokra, akikről úgy hiszed, nálad sikeresebbek.

Tudod, ha valóban jól éreznéd magad a saját bőrödbe, eltudnád fogadni magadat olyannak amilyen vagy, akkor nem gondolkodnál nem agyalnál azon mit kéne máshogy csinálnod, hogy népszerűbb legyél vagy éppen sok barátod legyen.

2013. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ossz meg te is vicces dolgokat és ha tényleg jó poén, akkor lájkolni fogják. Még nekem is lájkoltak dolgokat, pedig én sem vagyok az a hűdenépszerű, ezer ismerőssel rendelkező, társasági ember.
2013. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy antiszociális, egyszerűen csak kevesebben vannak manapság a hozzád hasonló emberek. A többség sajnos primitív bunkó, akiknek az értelmi szintje a bulvár baromságokban kimerül. (Most az egyszerűség kedvéért sarkítok.) Te a kérdésed alapján komolyabb, intellektuálisabb vagy. A komoly, intellektuális emberek nem vagy alig facebookolnak, azért is kapsz kevés like-ot, mert az ilyen beállítottságú emberek nem vagy alig nézik a közösségi oldalakat, nem szokásuk like-olni, vagy egyszerűen nem is olvassák a főoldalt, a postokat.

A primitív bunkókkal fölösleges jópofizni, egyrészt ne süllyedj le a szintjükre, másrészt nem valami felemelő a társaságuk. Keress magadhoz hasonló embereket. Léteznek.

2013. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A hülyék mindig is népszerűbbek lesznek, mert sok a hülye, akik istenítik egymást, valamint ezen emberek társaságában legalább nem kell gondolkodni.
2013. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez elgondolkodtató.
2013. ápr. 20. 14:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy antiszociális. Hidd el, majd megtalálod azokat az embereket az életedben, akikre szükséged van! Attól meg hogy valakinek belájkolják minden hülyeségét, még nem lesz menő...
2013. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Hidd el, majd megtalálod azokat az embereket az életedben, akikre szükséged van!"


5 éve is így álltam hozzá és nem változott semmi, bármivel is próbálkoztam. Azokkal az ismerőseimmel felvettem újra a kapcsolatot, akiket kedveltem de ők elutasították a barátkozási szándékomat (találkozók lemondása, letiltás, telefon kinyomása, a legdurvább pedig az volt mikor az ismerősöm elhívott szórakozni és mikor találkoztunk az adott helyen, megálltam előtte és köszöntem neki ő pedig úgy csinált, mintha nem ismerne!!!!)

2013. ápr. 20. 15:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, ez durva, nagyon sajnálom :/

Hány éves vagy, milyen nemű, ha szabad kérdeznem?

2013. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
22/f vagyok.
2013. ápr. 21. 06:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Suliba jársz még, vagy már dolgozol esetleg?

Szerintem jó a felfogásod, meg nem vagy buta, meg embertaszító egyéniség, úgyhogy várd ki, hogy igazi barátok kerüljenek az utadba... a suliban/munkában is ismerkedj, ahogy csak tudsz, a többiekkel szervezz kisebb-nagyobb közös programokat. Vagy szúrd ki a magányos személyiségeket, és barátkozz velük. :)

2013. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!