Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Túlságosan antiszociális lennék?

Túlságosan antiszociális lennék?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért lehet de egyszerűen irritál a társadalom (bizonyos szegmense) Nem értem, hogy mért vannak úgy a dolgok, ahogy vannak. Én mindig is egy népszerűtlen ember voltam pedig velem sok komoly témáról lehet beszélgetni nem csak a bulvár baromságokról. Mégsem barátkozik velem senki. A fészbukon is alig vannak ismerőseim. Mielőtt vád érne, nem vagyok "lájkvadász" de megfigyeltem, ha megosztok valamit azt senki sem kedveli pedig általában nem gyökér vicceket osztok meg, hanem saját magammal kapcsolatos dolgokat (pl.: új egyetemi tanulmányok, stb.) Ezzel szemben van egy ismerősöm, aki iszonyatosan buta, semmitmondó poénokat gyárt, ami tényleg nem vicces, ezeket közzéteszi és vagy 10-12 ember kedveli és a hozzászólásokban is úgy tűnik, mintha egy marék "fogyatékos" lenne, aki vihog a semmitmondó butaságokon. Ezeknek a fajta embereknek sok barátjuk, barátnőjük van pedig néhány tényleg egy facsavar szintjén áll (a barátaik közül pedig sokan nem!). Én meg bármit csinálhatok, barátkozhatok, meglepek embereket, stb. akkor is csak egy nyolcad osztályú senki leszek, akinek nem keresik a társaságát.

Mi a fenét kellene tennem,hogy ez megváltozzon?

Túlságosan antiszociális vagyok?


2013. márc. 30. 07:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igazából tanulok és dolgozom is. Régebben a suli mellett dolgoztam most pedig a munka mellett tanulok. Sajnos így sem sok lehetőségem van az ismerkedésre. A munkahelyen és az iskolában is kb. 20 évvel idősebbek vannak :D.
2013. ápr. 21. 11:57
 12/15 anonim ***** válasza:

Talán, nekem könnyű dolgom van, mert hiszek a sorsszerűségben, és ezért nem aggódom semmi miatt. Nem azt mondom, hogy a fülem botját sem mozdítom, hogy megkapjak valamit, mert hogy "úgyis úgy lesz, ahogy lennie kell" ... csak szerintem nem érdemes túlságosan aggódni semmi miatt :)


20 éves vagy, nem 35, de még abban a korban is lehetséges, hogy barátokra találsz. Egy barátod sincsen, akivel legalább hetente eljárhatnál valahová, vagy bármi? Nekem is csak egy igazi barátnőm van, vele még úgy-ahogy a lelkieket is meg tudom beszélni, de inkább csak eljárogatunk ide-oda, egymáshoz, stb. Fel a fejjel, mindig lesz valahogy :)

2013. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Egy barátod sincsen, akivel legalább hetente eljárhatnál valahová, vagy bármi?"


Nem, nincsenek. Ez mondjuk az én hibám mert túlságosan beletemetkeztem a munkába és a tanulásba (nem lett egyikből se semmi végül) és ez idő alatt a "haverjaim" eltávolodtak. Aztán most már derogál nekik a társaságomban lenni. Pár hónapig elég intenzíven ráfeküdtem a haverkodás témára (több ízben megalázó helyzetekbe is hoztam magam) most már nem foglalkoztat annyira a dolog de bántó, hogy én majd beledöglöttem abba, hogy jó fejnek tűnjek (pl.: saját költségemen programot szerveztem amire senki sem ment el) más pedig úgy lett a társaság közepe, hogy tényleg eléggé fárasztó és semmivel sem több mint én ...

2013. ápr. 21. 12:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Értem, hát nagyon sajnálom, hogy a régi kapcsolataidat sem sikerült felébresztened :/ A közeledben nem lakik fiatalság, akikkel össze tudnátok haverkodni? Én falun lakok, talán nekem ezért könnyebb egy kicsit... De azt szerintem felejtsd el, hogy tudat alatt, vagy hogy is mondjam, lenézel másokat, mint pl. hogy te ezerszer jobb vagy valakinél, de neki mégis vannak barátai, meg hogy ő hülye, de mégis többen lájkolnak neki... elhiszem, hogy ez az igazság, meg hogy csak most mondasz ilyeneket mérgedben-szomorúságodban, de nehogy átivódjon ez teljesen benned! :)
2013. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, inkább az a problémád, hogy rosszul adod el magad. Ez a facebook-os népszerűség, rájöttem, min múlik.

figyeltem egy kiscsajt, 17 éves kb.

Úgy csinálta, hogy csinált egy idézetes oldalt, mindenkitől mindenhonnan ellopott rengeteg közhelyet, aztán 2000-3000 embert bejelölt (vadidegeneket) ezen az oldalon, beígérte hogy 1000 like után kisorsolja a tagok közt valamelyik táskáját.

Ez megvolt, utána mindennap vagy hatszor megosztotta a valódi profilja képét hogy kedveljétek légyszi stb. és kitett egy pózolós képet.

Kedvelte a sok vadidegen tizen 2-3-4 éves tini, bármit kiír, van vagy 100 kedvelése.

Aztán ez agy Álnépszerűség.

Mert én tudok róla ezt-azt, hogy a valóságban nincsenek valódi barátai.

Nagy füves és van 2-3 állandó tag, aki azért lóg rajta hogy ingyen szívjon.

Ugyanezért van vele a szerencsétlen kis drogos pasija.

Irigyelnivaló?

Ezek az emberek, akiknek a sikerére vágysz... honnan tudod hogy valódi-e a boldogságuk? Nincs olyan hogy minden buli jól sikerüljön, minden szuper legyen.

Így takargatják az ürességüket.

Komoly témák...

nekem is szinte csak idősebb korosztályból vannak olyanok, akikkel el tudok beszélgetni. Járok olyan klubba, ahol rajtam és 2-3 emberem kívűl csak idős nénik vannak és jólérzem magam.

Aztán a munkahelyemen is idős emberek között vagyok.

Ők is vannak olyan "jóarcok" , mint a huszonévesek sőt, talán sokkal többet tanulok az életről általuk.

Nem bánom.

Mellesleg a legnagyobb barátságokból lehetnek a legnagyobb ellenségeskedések... főleg ha a két személy egykorú, mert nincs olyan hogy ne rivalizálnának valamiben.

2013. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!