Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért baj az, hogy tehetősebb...

Miért baj az, hogy tehetősebb vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok és bevallom jól élünk.Szép ruháim vannak több kocsink van nagy házunk stb...Szóval lényeg a lényeg átlagon felül élünk.Ez zavar másokat féltékenykednek úgy,hogy még nem is jártak nálunk és már teljesen besárgult az irigységtől.El ítélnek!Akik már nagyon féltékenyek ilyenek mondanak rólam,hogy beképzelt vagyok meg fent hordom az orrom...Nem merek magamhoz hívni embereket mert nem tudom ki mit rak zsebre...Mert nekik csak ennyi zajlik le fejben: úgysem veszi észre hisz annyi cucca van,majd vesz másikat hisz olyan gazdag és egyebek.Nagyon szomorú vagyok.Ők minden apróságnak örülnek és ez olyan aranyos és ezt nagyon szeretem is bennük de valahogy azt veszem észre mégsem becsülik azt.Van akinek van mondjuk egy cipőcskéje és azt is dobálja telefirkálja ...És még engem ítélnek el!Van aki együtt érez velem szívesen meghallgatnám mit gondol erről.Előre köszönöm a véleményeket,tanácsokat bárkitől.

2013. jún. 9. 18:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akaratlanul is érezteted (nem biztos, hogy a viselkedés, lehet csak a külső vagy egy drága telefon) a többiekkel, hogy mintha te jobb lennél náluk és ez őket frusztrálja.


A magyar társadalomban jellemző az irigység, a gazdag ellenesség. De ez neveltetés kérdése is, azért a szegényebbek, gazdagabbak között is vannak, akit úgy nevelnek, hogy ne legyen irigy, mindenkivel viselekedjen rendesen, tisztelettudóan. Aki meg bunkó, lekezelő, akár még lop is, azzal ne barátkozz.

2013. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Tudod én is tehetősebb vagyok. 1 milla a fizum havonta és tisztán. Az emberek irigykednek nyávognak mint a macskák ugatnak mint a kutyák. Az állatokat szeretem.

Aki tudja megcsinálni az megcsinálja aki nem az pedig csak bámul és rágalmazik.

Férfi a főiskola után.

2013. jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!