Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mivel gyújtsátok a cigit?

Ti mivel gyújtsátok a cigit?

Figyelt kérdés

gáz vagy benzines gyujtóval??

úgy tudom a gázt beszívni elég egészségtelen, de a benzingözt is, ti meiket használjátok és mit gondoltok egészségügyi szempontból??



2013. jún. 8. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%

én már egyikkel sem gyújtom, leszoktam egy hete :)


de te nem fogsz, szerintem, az írásod alapján nem sokat nézek ki belőled

2013. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én nem vagyok olyan "buta" hogy rászokjak, de azért kösz a semit :pacsi:
2013. jún. 8. 18:34
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

Semmivel nem gyújtom.


Szerintem a cigi mellett a hülyeség a legegészségtelenebb, tehát itt már mindegy.

2013. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Gyufával:D Egyébként szoktam használni benzines meg gáz öngyújtót is. Állítólag a benzines károsabb de engen nem izgat.
2013. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én a gyufát nem szeretem, zavar hogy zörög a zsebemben
2013. jún. 8. 19:25
 6/15 A kérdező kommentje:

kérem hogy aki nem cigizik az ne legyen olyan visszafejlődött hogy egy ilyen kérdésre válszol, köszönöm


a helyesírásomon meg fussatok egy kört, de úgyse tudok mit kezdeni ha automatikusan kijavítja

2013. jún. 8. 19:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos.. akit én ismerek és dohányzik, azok legtöbbször gázos öngyújtóval vagy gyufával gyújtják. .egy haveromnak van benzines Zippo-ja, de ő meg nagyon ritkán szív el egyet.
2013. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 _Jessy_ ***** válasza:
0%
Amivel Te is! Hejjesirási szótárraa'.
2013. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ha-ha nagyon vicces vagy szerintem 12 évesen neked sem olt jobb a helyesírásod
2013. jún. 9. 12:13
 10/15 _Jessy_ ***** válasza:
91%
Meg leszel lepve, de jobb volt. Tudtam akkor is, hogy gyújtjátok! Annak ellenére, hogy mi is úgy mondtuk, hogy gyújtsátok. De mindegy is, mert 12 évesen leginkább sehogyan nem gyújtottam. Majd 18-19 évesen, amit persze megbántam. A számat nem tépem, mert én sem hallgattam a jó szóra, hogy nem kellene. Persze rájöttem, hogy nem kellett volna rászokni, csak mostanra már késő...
2013. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!