Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy ha meggyujt...

Miért mondják hogy ha meggyujtsuk a cigit és csak a fél oldala gyul meg és ugy ég akkor megcsalnak? Ez honnan ered . Ez babona?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert ha még arra sem vagy képes, hogy normálisan meggyújts egy cigit, akkor nyilván lelép a másik fél.
2012. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,de 10éve mikor rászoktam akkor is ez a duma ment :D
2012. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nekem gyakran gyullad meg a cigi igy, nemtom mért , ha rendesen meggyujtom akkor is csak a fél oldala ég tovább és mindenki evel a dumával jön hogy megcsalnak, már kezd idegesiteni hogy a barátnöm félrelép. de remélem hogyez csak hulyeség. mi a véleményetek?
2012. aug. 11. 17:14
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

#1

Nem csak a cigit nem tudja meggyújtani, de azt sem tudja, hogy melyik a megfelelő kategória, ahova ki kellett volna írni a kérdését.

Ez a legjobb esetben is ezotéria. Vagy egyéb...

2012. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ja, hogy csak a suliban kell helyesen írni?

Nos, drágám, a helyesírés, és a stílus maga az ember. Olyan, mint a ruha, amit visel.


Ha lesz*rod a kategóriát, stb., akkor miért vársz értelmes válaszokat?

A te értelmi szintedhez az ezotéria topic való.

Itt értelmes, tanult emberek vannak, akik nem fognak a hozzd hasonlóval leállni, egy ilyen idióta kérdéssel.


Én, mint nő mondom, hogy kellemetlenül érezném magam, ha egy hozzád hasonló "férfival" kellene megjelennem a barátaim vagy a családom előtt.

2012. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
háá értelmes tanult emberek. te aztán tudsz valamit hogy egy pár sorbol kiismertél egy embert. csak rendesen felidegesitettetek.vannak olyan párok hogy évek multán sem ismerik ki egymást rendesen. elnéztem a kategoriát tessék kövezzetek meg.
2012. aug. 11. 17:41
 7/16 A kérdező kommentje:
Nos, drágám, a helyesírés, és a stílus maga az ember. Olyan, mint a ruha, amit visel" te aztán tudsz helyesen irni, meg ha te a ruha alapján itélsz meg embereket akkor nincs is miröl beszélni
2012. aug. 11. 17:48
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Vessző, pont, új mondat nagy betűvel?

Lehet, hogy ennyiből nem lehet kiismerni 100%-ig egy embert, de eleget meg lehet tudni róla ahhoz, hogy eldöntsem, érdemes-e vele barátkozni.


Igenis, a ruha alapján is szoktam dönteni. Nem azt nézem, hogy márkás-e, drága-e, hanem azt, hogy alkalomhoz illő-e, és tiszta.

2012. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szoval te a vesszö , pont és nagybetü hiányán eldöntötted a stilusomat és a ruhámat is egyaránt. Gratulálok. én egy ilyen oldalon nem szoktam a helyesirásra nagy hanhsujt fektetni. ha zavar sajnálom és bocsessz.
2012. aug. 11. 18:18
 10/16 anonim ***** válasza:

Úristen!!!!

Ne ronts tovább a helyzeteden! Ne írj többet!

Nem csak vessző, meg pont, hanem sokkal durvább.

Pl. hangsujt.... nem véletlenül hangsúlyt? De még van rengeteg más is. Lényeg, hogy igénytelen vagy, és buta!! Az a pár sor, amit írtál, elég volt, hogy ezt 100%-ra megállapítsam.

Olyan nincs, hogy valaki egyik helyen helyesen ír, a másikon nem. Vagy tudsz helyesen írni, vagy nem. Ennyi.

2012. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!