Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy részeg oda jön cigit/pé...

Ha egy részeg oda jön cigit/pénzt kérni, akkor megvernek, ha nem adok?

Figyelt kérdés

Az egyik az volt, hogy NEM DOHÁNYZOM, de jött oda cigit kérni, és nem hitte el, hogy nincs, és akkor "adjá, már, tudom, hogy vam, NE LEGYÉL KÖCSÖG..."

A másik meg az volt, hogy pénzt kértek cigire.


Ilyenkor mindig azt mondom, hogy nincs.


De, megvernek, ha nem adok?


Szóval az ilyeneket hogy lehet lerázni?


Ezek csak kunyerélnek, vagy ki is rabolnak?


2011. nov. 19. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt nem tudhatod előre. Van aki csak kér, majd othagy, van aki belédköt, de csak szóváltásig fajul. Az esetek 98% a ilyen. Lehet 2% ban dulakodás lesz a vége. Olyan is lehet hogy megölnek. Ennek az esélye annyira kevés, hogy talán nem érdemel % ot.
2011. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem állsz szóba velük és elmész.

ennyi.

2011. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tölem is szoktak pestren éjjel..nyolcker 13ker roszab része...sose kerültem komolyabb összetűzésbe senkivel. mondom h nem nincs és továbbsétálok nem vették soha a fáradságot h utánamjöjjenek. ha kötekedős hangulatba vagyok akkor már ütöttem meg igy cigot de az a saját hibám volt mert ha akkoris elsétálok simán akkor nem lett volna semmi...igy lett néhány kék zöld foltom neki meg egy törött orra meg néhány foggal kevesebb
2011. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az esetek nagy többségében nyilván nem, de azért megeshet. velem pl előfordult, hogy az összes maradék cigimet szó nélkül odaadtam egy nem túl fehérbőrű bandának, csak hogy gyorsan továbbmenjenek. lehet beszari vagyok, de az a kétszáz forint szerintem megérte.
2011. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tőlem is kértek már cigit, csak az a bökkenő, hogy én nem is dohányzom...Volt, mikor el se akarták nekem hinni. azt gondolták, kamuzok.

Pénzt pedig már nem egyszer, mindenféle kategóriások / csöves, narkós, cigó, adománygyűjtő, stb. /. Senkinek se szoktam adni, vagy azt mondom, határozottan, hogy nincs, vagy süketet játszom és odébbállok. Gyorsan.

Sajnos, az benne lehet a pakliban, hogy nem csak szóban, hanem tettlegesen is bántalmaznak, ha nem adsz. Volt már arra példa, hogy egy cigócsapat megvert egy hapsit, mert nem adott cigit nekik, de úgy, hogy kómába esett. Ez az idén történt. Meg pár éve egy nőt, akitől egy másik nő kért cigit, és ő nem adott / lehet, nem is bagózott / erre a kéregető leszúrta!

Nem ijesztgetni akarlak, de manapság bármi megeshet.

2011. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Nekem sem a fán nő a pénz,köcsög!"
2011. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jó ha van nálad valami fenyítőeszköz kézközelben ,spray gázpisztoly ,megnyugtat a tudat ,ha nem tágít az elutasításra még nem vagy teljesen elveszve.
2011. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tarts magadnál egy üres cigis dobozd ... pl. kabát külső zsebében van az üres és belsőben a teli akk megmutatod h elfogyott aztán mész ... ha nem cigizel akk is ez a legyegyszerűbb ...
2011. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!