Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltál már nagyon részeg?

Voltál már nagyon részeg?

Figyelt kérdés
Mennyit ittál, és mit hogy nagyon részeg lettél? És milyen érzés? :D És hány évesen?
2011. nov. 3. 11:03
1 2
 1/13 Antimod ***** válasza:
90%
Nem voltam, és nem is szeretnék lenni.
2011. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Volt már filmszakadás is. De valahogy a rossz részekre mindig emlékszek.

Mennyit ittam? Volt, hogy sokat, de a legnagyobb baj, hogy kevertem.

2011. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16 évesen kezdtem el iszogatni járni, meg bulizni a barátnőmmel. Olyan nagyon sose voltam részeg, hogy ne tudjak magamról. 2 éve szilveszter volt a kivétel, akkor nagyon kiütöttem magam. Barátommal mentem meg az ő barátaival és eléggé paráztam. (Egyébként elég hamar hat nálam az alkohol.) De itt valahogy nem hatott, mindenki itatott mindenkivel: bor, pezsgő, pálinka, vodka. Szóval egyszer csak hirtelen beütött. Egy ideig tök jó volt, bár arra az időre nem nagyon emlékszem, de aztán nagyon rosszul lettem, kimentünk és onnantól hánytam vagy 10-szer. (Igazából a 7. után már nem számoltam.) Hát az nagyon rossz volt. Nekem ez volt a legdurvább. De én általában ha iszom, hamar megérzem, de hamar ki is megy belőlem. 20L
2011. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mit nevezünk nagyon részegnek? Egyetemista vagyok (jöhetnek az előítéletek), két-három hetente berúgunk, ha valami nagyobb alkalom van, akkor csúnyán. Képszakadás max abban mutatkozott meg, hogy feladtam és lefeküdtem aludni, hányásig sosem jutok el, az nálunk a srácok szokása, bár ők is csak ritkán.

Nálunk sem a mennyiséggel van a probléma általában, hanem hogyha koli buli van, mindenki olyan piát hoz, amit ő a legjobban szeret és ebből olyan mértékű keverés lesz, hogy igazán alig iszik az ember, de már megütötte.

Az eddigi legeslegdurvábban szerepet játszott némi abszint. Nekem attól totál kikapcs és emlékezet foszlányok maradnak csak. A harmadikat már nem bírtam megenni, lefagytam és csak bambultam magam elé fekve a pohárral a kezemben. (már az abszintok előtt sem voltam józan) Egy óra múlva összeszedtem magamat annyira, hogy a szobámig eljutottam, de iszonyra jót aludtam utána mint még soha... Na azóta az abszintot tudatosan kerülöm. :)

2011. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem voltam.
2011. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Voltam, a szalagavatomon sikerult elinteznem magam. Nem tudom mit ittunk csak egy szam maradt meg a fejemben ami az uvegen szerepelt ,, 501,,.


Nem tudom, hogy jottem haza arra viszont emlekszem, hogy amikor vettem le a csizmamat orra buktam a jarolapon es 2 hetig ugy fajt az orrom, hogy az valami hihetetlen..


Akkor 1 honapig mindenki ugy hivott, hogy tintahal. Azota se ittam alkoholt. :)))))

2011. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
többször is, mondjuk egy-két hetente 15 és 20 éves korom között, olyankor órákon keresztül hánytam. inkább füvet szívok.
2011. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És aki emlékszik rá vagy mondták neki hogy mit csinált..Miket csináltatok részegen?

Utolsó.. És amikor te be vagy szívva akkor mit csinálsz??

2011. nov. 3. 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:
4. voltam... igazából semmit. Minden ugyanolyan mint józanon, csak kicsit nyitottabb, lazább, jobbhangulatú (bár nem feltétlenül), felfokozott hangulati állapotban hülyéskedünk. Én pl ha iszok, akkor hirtelen imádok mindenkit, azt is akit amúgy nem, és benem áll a szám. Ciki dolgokat nem igen csináltam részegen, vagy is olyat nem ami utána vállalhatatlan lett volna. :)
2011. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Augusztus elejen, egy karaoke-ra keszultem, viszont megjott a havim, szoval bevettem egy csomo fajdalomcsillapitot, mert nem akart elmulni a fajdalom. Aztan a partyn, mivel soha nem hittem el, hogy nem kellene a gyogyszert alkohollal keverni ittam 4 dupla vodkat. Ideges voltam, mert sose enekeltem meg idegenek elott, az exem is mindig azt mondta, hogy inkabb irjam le. Szoval kb egy ora alatt kidoltem. De ugy mint akit fejbe vertek. Csak fekudtem a sarokban, es nem tudtam felallni/felulni. Arra emlekszem, hogy nagyon szarul, betegnek ereztem magam. Szerencsere a sracok hivtak nekem taxit, aztan kesobb meseltek, hogy a taxis nem akart elvinni, mert attol felt, hogy osszehanyom a kocsijat. A csoda az egeszben, hogy kb 3 orat aludtam, aztan felkeltem, es elmentem dolgozni, mint egy zombie.

De azota ra se birok nezni a piara. Es nem is banom.

2011. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!