Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál már annyira részeg,...

Voltál már annyira részeg, hogy magadról se tudtál?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Életemben egyszer voltam igazán részeg, a szalagtűzőmön. Konkrétan kb. 15 percre nem emlékszem, de azért más is homályos kicsit.

Na akkor mondtam, hogy soha többé - eddig sikerült:)

2010. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer egy szilveszteri bulin. Nagyon rövid idő alatt, nagyon sokféle piát sikerült vegyítenem. Ezek főleg olyanok voltak, amik úgy itattják magukat pl. whiskykóla, gintonic, a hatást csak késleltetve érzed, de akkor nagyon durván kiüt. Velem is ez történt, olyan 10 óra körül beleájultam valakinek a karjába, elveszettem az eszméletem pár percre, de az utána következő pár órára sem emlékszem egyáltalán. Éjfélkor, amikor mindenki koccintott, én éppen rókáztam. 2 körül viszont már a saját lábamon mentem haza, persze kísérettel. :-)
2010. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én amikor életemben először rúgtam be, egyből bevittek a rendőrök a detoxba :D Persze nem is ittam sokat, csak még nem voltam hozzászokva és nem tudtam megállni a 2 lábamon.
2010. jún. 7. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 haggyámán ***** válasza:

Első, pacsi. =D

Én is szalagavatón voltam kiütve, vagyis inkább az afterpartyn.

Bealudtam, aztán utána az az első, hogy zárják a helyet. Utána mesélték, hogy elmentem wc-re, kár, hogy egyáltalán nem emlékszem rá. =D

Az volt a gond, hogy pezsgővel kezdtem.. utána meg amit épp hoztak. =D

2010. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a-a
2010. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hú ez elég durva, ilyen nem volt, hogy nem tudtam magamról, viszont az volt 2x is, hogy nem tudtam mit csinálok xD

Egyszer osztály kiránduláson(2004-ben), amikor a fél osztály berugott. Na az nem semi volt :) Akkor voltam elősször részeg és bizony voltak pilanatok, amik kiestek akkor, úgy mondták, miket műveltem, mondtam jesszus...:Onem győztem bocsánatot kérni, de a másnaposságot soha nem felejtem el.

És tavaly augusztusba is sikerült elég jól kiütnöm magam Véletlen volt, mert nem ettem buli előtt, csak reggel ettem, és este bizony az a kevés bor is nagyon megártott. A végén már szédültem,minden bajom volt.A barátaim támogattak.Azt mondták, hogy hánytam is és kint akartam aludni az utcán xD Ez se szokott jelemző leni rám, ilyen messzire soha nem mennék el, de sajnos így alakult. A méregdrága szemüvegemet is elhagytam.Viszont itt is megvolt a másnapőosság :S a barátnőim felhívták tesómat telefonon és úgy vitt haza autóval. Na ez kicsit kelemetlen volt.

25/L

2010. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én néha azért szeretek hulla részeg. Már csak az "élmények" miatt is, persze ehhez az kell, hogy más is kiüsse magát hozzám hasonlóan :D De jó dolgokat lehet csinálni hulla részegen :D Minden olyan érdekesnek tűnik :)
2010. jún. 7. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

N igen, de másnap már nem fogod olyan jól érezni magad :)

Megkérdezhetem, hohy hány éves vagy és milyen nemű? Csak kíváncsi vagyok xD

Az utolsó válaszoló voltam 25/L

2010. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előfordult már jó párszor. :D Ha egyszer elkezdem, nem bírom abba hagyni. Túl hiperaktív leszek, annyi mindent kitalálok, meg megyek, h több mint a felére nem is emlékszem másnap. De teljes képszakadás még sose volt. :)


20/L

2010. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!