Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltál már nagyon részeg?

Voltál már nagyon részeg?

Figyelt kérdés
Mennyit ittál, és mit hogy nagyon részeg lettél? És milyen érzés? :D És hány évesen?
2011. nov. 3. 11:03
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én voltam de buli 4 1 dl pohár áfonya pálinka meg 7 vegyes de erős meg 5 whisky sok sör másnap úgy fájt a fejem meg óránként 1 füves cigi az álat buli volt

15/F

2011. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Haverok azt mondták emelet pokereztünk pálinkával mindig kelet igyál ha vesztesz de ijen régi roszat meg fuuu nagy volt
2011. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nem tudom mit írjak ide. hányás volt többször is de nem reggelig tartó, az inkább akkor a legbosszantóbb ha az ágyra megy vagy magadra :D

másik, hogy kiesések megesnek, de volt olyan filmszakadás hogy durván bekattantam elvileg. rohadtul nem emlékszem egy időtartamra, nem is csoda, mert amit hallottam pont akkorról magamról az olyan felfoghatatlan hogy másképp nem tudom magyarázni minthogy vsz már azt se tudtam ki vagyok.... az meg a másik hogy estem is egy szépet (ha 1 volt) szóval ja.. az nem egy túl kellemes így utólag. ilyen mértékű máskor nem volt, váratlanul is ért. biztos közbejátszott hogy már fáradt voltam előtte vagy ki tudja

2011. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!