Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vannak egyesek fennakadv...

Miért vannak egyesek fennakadva azon, ha veszek valamit amit sokat használok, és Ők drágálják? Alkoholt, cigit nem drágálják.

Figyelt kérdés

Némely "haverom" kivan akadva, mikor megkérdezte, hogy mennyiért vettem a cipőm, pulcsim, prafümöm, ilyen dolgomat.

Ezeket egyszer lehet, hogy drágán vettem, de nagyon sokat használom.

De ők drágálnak kiadni pólóért 9-10ezer forintot.

És azt mondják, hogy "úristen, ennyiért pólót venni..."


De miért? Ők meg mit csinálnak? 2000ft os Djarum cigit szívnak, meg kocsmába járnak péntek-szombat, és elköltenek 2-3 ezer forintot egy alkalommal alkoholra.


Most ez mivel elfogadhatóbb az Ő szemükkel?

Arra a cigire nem sok a pénz, de a ruhára, parfümre, telefonra, már örűltség kiadni annyi pénzt szerintük.

Mégis mivel jobb az alkhol, cigire költeni, mint olyan dologra, ami hasznos?



2013. márc. 27. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem mindkettőre sok ennyi pénz. Sem pólóért nem adnék ki 10 rugót, sem 2-3 ezer Ft-ot nem szórakoznék el hetente. 1-2000 Ft-ért is nagyon jó, strapabíró és jól kinéző ruhákat lehet kapni. Alkoholt nem iszom, és nem is dohányzom (pénzkidobás, egészségtelen, gusztustalan), de mondjuk étteremre vagy másra sem költenék ennyit hetente.

A telefonom kerek 5000 Ft-ba került, és már jó pár éve megvan, semmi baja.

2013. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekkel nem kell haverkodni. Ez a Te döntésed, mit és mennyiért veszel. Te sem szólsz az ő dolgukba, ők se tegyék. De azért, mert drága, még ne biztos, hogy jobb.
2013. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!