Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek? Barátság, megbántá...

Mit tegyek? Barátság, megbántás/ megsértődés/ kibékülés lehetőségei. Lentebb bőven leírok mindent

Figyelt kérdés
Egy barátom, aki nagyon messziről jár be a suliba (kollégista)többször megkérte, hogy aludhasson nálam (ugyanaz a suli csak két különböző kollégium), mert zárva volt az ő kolija vagy a szobatársa csajjal volt és nem akart ott lenni.. mindannyiszor beleegyeztem, annak ellenére, hogy ciki sztem ha fiú fiút fogad éjszakára, de üsse kő... ez a barátság... ha baj van segítünk egymáson. Pár hét múlva nekem lenne szükségem szállásra, mert az én kolim zár be... megkértem hát a srácot, hogí akkor... fogadjon ő.. ha már én fogadtam én is 2x... erre ő hebegett-habogott.. meg hogy nem tudja... inkább ne... stb... mire én pipa lettem és azt mondtam, hát megbízhatatlan, nemlehet rá számítani... megbántottam, mert azóta nem beszél velem.. ilyenkor mi van? Jogosan van megsértődve?

2013. jún. 4. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
az is lehet,hogy az életkörülményei miatt volt zavarban(nem akarta ,hogy te lásd ,hogy hogy él)....vagy ezer féle oka van...erre sincs szabály,hogy na erre a szituációra most meg lehet sértődni/meg kel sértődni vagy nem..... Személy vagy egyén függő,erre sem lehet pontos választ adni..
2013. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koliban él.. voltam már nála, egyszerűen nem akar vendégül látni
2013. jún. 5. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!