Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, leszünk még...

Mit tegyek, leszünk még jóban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel eléggé eltávolodtunk egymástól. Sokszor kaptunk össze kis apróságokon, de kibékültünk mindig. Majd jött egy új lány az osztályba, akivel nagyon jóban lettek, és én már nem nagyon érdekeltem. Az új csaj miatt egyre többet veszekedtünk, sokszor volt ő az oka, és szerintem tudta, hogy mivel tud veszekedés szítani köztünk. Egyre jobban eltávolodtunk, majd egy összeveszés után nem szóltunk egymáshoz. Ekkor egy heti hallgatás után írtam neki, és megbeszéltünk mindent, őszintén beszélgettünk. Ezután két hét múlva kiderült, hogy csinált egy dolgot,amit szerintem mindenki elítél. Két hétig hazudott nekem róla, és én pedig megvédtem, és lejárattam mások előtt magam, azzal, hogy megvédtem, leordítva mást, közben igaz volt az egész. Amikor már szinte mindenki tudta az igazat, nekem is elmondta, és csalódtam benne, hogy hogy tehetett ilyet. Ezután mellette álltam, de nem volt már semmi ugyanolyan. Megkérdeztem tőle, hogy mi lett a barátságunkkal, miért nem olyan jó, és vidám, és ez volt a válasz:" Ennyi veszekedés után nem csodálkozom!" Majd megint nem szólt, és én megelégeltem a dolgot. Ismerkedtem mással, és van is egy lány, aki szinte ugyan olyan mint én és nagyon bírjuk egymást. Ő tipikus legjobb barátnő, de nekem mégis az előző barátnőm hiányzik. Minden nap látom, úgyhogy elkerülni nem tudom. Volt már veletek ilyen? Felejtsem el? Beszéljek vele? Ti mit tennétek? (Csak értelmes válaszokat várok, és minél többet, ha lehet!) 16/L

2012. dec. 22. 21:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!