Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire udvariatlan ez? -Na,...

Mennyire udvariatlan ez? -Na, mizu te még élsz?

Figyelt kérdés
Tegnap elragadtattam magam és egy 2 éve nem látott havernak így köszöntem. Azt mondták bunkó vagyok.
2013. máj. 21. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotoktól függ.
2013. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 évig iskolatársak voltunk, de tényleg nem láttam évek óta.
2013. máj. 21. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon helyzetfüggő. Ha elég jó viszonyban vagytok (ahogy már írták is), akkor nem feltétlenül udvariatlan, főleg ha közben szélesen mosolyogsz, és jelzed, hogy örülsz neki. De ha régóta nem találkoztatok, esetleg érezheti a másik sértőnek. Szóval nehéz eldönteni.
2013. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hangsúlytól is függ. De ha viccesen adják elő nekem, én spec. nem tartanám bunkónak, csak akkor, ha közben fintorognának hozzá. De hát mindenki másképp gondolkozik :).
2013. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit arra utal, hogy az illető nagyon eltűnt a süllyesztőben. Olyan érzése lehet, hogy nehezményezed azt, hogy nem kereste veled a kapcsolatot hosszú ideje.

Szóval egy kicsit tényleg bunkóság.

2013. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!