Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyeseknek miért luxus WC-zés...

Egyeseknek miért luxus WC-zés után kezet mosni? (rokonék) Én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Tegnap rokonéknál voltunk ebédelni, délelőtt mentünk. Láttam, hogy azért készülődik az ebéd, de ledöbbentem amikor a következő történt.

Láttam, amint a nő elmegy WC-re, nagy WC-zni, majd utána kijött, és nem mosta meg a kezét (külön van a mosdó), hanem szépen ment vissza a konyhába sütögetni olyan kézzel. És nem csak rá jellemző ez, mert a férje meg a gyerekei is ilyenek.


Én ezek után egyszerűen nem bírtam enni semmiből se, mert állandóan az járt a fejembe, hogy vajon ezt is vagy azt is sz*ros (elnézést) kézzel fogdozta-e meg. Így mondtam, hogy nem vagyok éhes, meg nem érzem magam rosszul.

Amikor hazaértünk, később kiderült, hogy azért eléggé haragszanak rám, hogy ők mennyit szenvedtek a kajával, én meg "tojtam rá, és semmibe vettem".

Anyumnak elmondtam, először szörnyülködött, majd azt mondta, hogy "biztos izgatottak voltak, és elfelejtették".



Hogyan lehet pláne nagyWC után elfelejteni kezet mosni, úgy, hogy a konyhába van az illetőnek dolga?


Tényleg én voltam a bunkó?


Ismertek ilyen eseteket? Mit gondoltok erről?


19/L



2013. máj. 19. 14:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Es ha meg menstrualt is? Hehehe

Kib@.szott igenytelenseg nem kezet mosni sz@ras utan. Egyszer egyutt dolgoztam egy csajjal, de csak rovid ideig. WC-n talalkoztunk, hallottam, h nagy dolga van, en mar mostam a kezem, mire kijott es kiment az ajton, kezmosas nelkul. Amugy is egy tok lepukkant volt, azt hittem, elhanyom magam. Meg a kilincset is a pulcsi ujjaval fogtam meg.

Akik szerint ez hiszti es normalis, azoknak kicsiket ki kellene nyitni a szemuket es tajekozodni a vilag dolgairol. Meg ugy felszedni egy altalanos muveltseget. Csak peldaul, h nem csak egy olyan kis viruska, bacika lehet, amitol 3 napig hoemelkedesed van. Angliaban meghalt egy pasi, mert allandoan ragta a kormet, ugye nem mindig volt tiszta a keze es benyalt vmi virust, ami, ha jol emlekszem szivleallast okozott.

Szoval azert ne menjunk mar vissza a kozepkorba!

2014. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!