Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyeseknek miért luxus WC-zés...

Egyeseknek miért luxus WC-zés után kezet mosni? (rokonék) Én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Tegnap rokonéknál voltunk ebédelni, délelőtt mentünk. Láttam, hogy azért készülődik az ebéd, de ledöbbentem amikor a következő történt.

Láttam, amint a nő elmegy WC-re, nagy WC-zni, majd utána kijött, és nem mosta meg a kezét (külön van a mosdó), hanem szépen ment vissza a konyhába sütögetni olyan kézzel. És nem csak rá jellemző ez, mert a férje meg a gyerekei is ilyenek.


Én ezek után egyszerűen nem bírtam enni semmiből se, mert állandóan az járt a fejembe, hogy vajon ezt is vagy azt is sz*ros (elnézést) kézzel fogdozta-e meg. Így mondtam, hogy nem vagyok éhes, meg nem érzem magam rosszul.

Amikor hazaértünk, később kiderült, hogy azért eléggé haragszanak rám, hogy ők mennyit szenvedtek a kajával, én meg "tojtam rá, és semmibe vettem".

Anyumnak elmondtam, először szörnyülködött, majd azt mondta, hogy "biztos izgatottak voltak, és elfelejtették".



Hogyan lehet pláne nagyWC után elfelejteni kezet mosni, úgy, hogy a konyhába van az illetőnek dolga?


Tényleg én voltam a bunkó?


Ismertek ilyen eseteket? Mit gondoltok erről?


19/L



2013. máj. 19. 14:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
12%
Én ettem volna. Nyilván nem a kezével törölte ki a fenekét. Túlreagáltad, és udvariatlan voltál.
2013. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Ez olyan h*lye indok, hogy "nyilván nem a kezével törölte ki a fenekét". Már elnézést...


Nem, nem túlzom el, és nem akadok ki, de nem értem hogy hogyan lehet ezzel indokolni. A WC-papír se patyolat tiszta, de gondolom te nem bánnád, ha valaki nagyWC-után (plusz a kezeddel fogdosod a WC-t is....) nekiállna tésztát gyúrni kézmosás nélkül....

2013. máj. 19. 21:07
 23/31 anonim ***** válasza:
15%
Véleményeket akartál, nem? Akkor fogadd el a tiedével ellentétes véleményt is.
2013. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, csak indokold is.
2013. máj. 19. 22:57
 25/31 anonim ***** válasza:
16%
Mit indokoljak? Ezt gondolom, és kész.
2013. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
92%
Én még lettem volna annyira bunkó, hogy megjegyezzem elfelejtett valamit. :) Szerintem teljesen igazad van. Az egy dolog, hogy önmaga felé igénytelen valaki, de a vendégekre lehettek volna valamennyi tekintettel. 17/F
2013. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
89%
Hát így én sem ettem volna belőle. Sőt én lehet, hogy meg is mondtam volna neki (mondjuk nem jelenetet csinálva az asztalnál, hanem félrehívtam volna).
2013. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy tényleg a WC szobába van egy kis mosdókagyló mint nálunk? Nem voltál bunkó, szerintem teljes alapdolog hogy valaki kezet most vécézés után főleg ha a konyhában főz.

Most lehet egy ezt igénytelenségnek fogod tartani de én megettem volna a kaját mivel 2 évig voltam mosogató egy étterembe és ott muszáj volt megszokni ezeket dolgokat és amikor egész nap nem eszel semmit és csak kilenckor záráskor van lehetőséged enni ( sokszor a maradékot ) akkor mindegy hogy milyen kaját eszel ( Jó, persze ilyenkor is van egy határ ). De ettől függetlenül egyetértek veled.

2013. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd magadban a hibát teljesen igazad van. Főleg ha xarni volt a vécén és nem mosott kezet... Omg... De ilyenkor az van ha szólnál neki akkor meg ő lenne felháborodva. Teljesen igazad van, gusztustalan volt.
2013. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
75%
szerintem is igazad van, en wc-zes elött is szoktam kezet mosni.
2013. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!