Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem furcsa az,...

Csak szerintem furcsa az, hogy nem látnak szívesen?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmnél nem látnak szívesen, azaz anyukájának nem tetszik,hogy ott vagyok.

Nekem ez furcsa, anyu nagyon szokott örülne,ha jönnek a barátnőim,nyilván szereti Őket,akárcsak én.

Egy anyának nem jó látni,hogy a lánya boldog a barátnőjével/barátnőivel?

Vagy mi az,amiért ennyire nem 'kedvel'? Nem lát szívesen.


2013. máj. 5. 21:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

10-24 22:18


Hát bocsánat, de te nem vagy normális:DD Akkor legyen mindenki jogász, pszichológus, tanár, orvos, terapeuta, ügyvéd, fúú mit soroljak még ami menőőő, húú...:D

Édesisten!.

Igen, nekem az a fontos, boldog legyek abban amit választottam, és szeressem csinálni, nem az a fontos, hogy üljek egy székben, és osszam az eszem az embereknek, ha nem szívesen csinálom, vagy nem értek hozzá.

Lehet sütit sütni meg sokkal jobban tudok, és elismerik,hogy jó vagyok...

Az ilyen emberek nem tudom honnan jöttek, de nem normálisss, hogy 'nekem kell tanulnom tőle',mert lesz 5 nyelvvizsgája... Hát attól még,hogy cukrász, vagy fodrász, vagy jóégtudja mi nem leszek, nekem is lehet 5 nyelvvizsgám.

Pincérként meg a nyelveket alapból vágnom kellene majd mondjuk...Atya ezen a válaszon jót nevettem:)

2013. okt. 28. 22:12
 22/22 anonim ***** válasza:

pont erről beszélek.

lehessen 5 nyelvvizygád, lehessél pincér, ha az akarsz lenni.

Választhass !

Ha kinyitod a szemedet, és bevallod az igazat, szerinted az alacsonyan kvalifikált munkavállalók miből választhatnak ?!!!!!

Szerintem abban, hogy balról jobbra, vagy jobbról balra söpörnek a közmunkán, Márha bekerülnek munkanélküliként.


Kérlek, ne etessétek a kiskamaszokat, a "megvalósíthatod magadat" maszlaggal, amikor még meg sem tanultak dolgozni, tanulni.

munka nélkül nincs eredmény, már ha nem királylánynak született.

Ábrándozunk, és bilibe lóg a kezünk... én is sokáig, és nem egy mai 20 évest látok most is

2013. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!