Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem furcsa az,...

Csak szerintem furcsa az, hogy nem látnak szívesen?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmnél nem látnak szívesen, azaz anyukájának nem tetszik,hogy ott vagyok.

Nekem ez furcsa, anyu nagyon szokott örülne,ha jönnek a barátnőim,nyilván szereti Őket,akárcsak én.

Egy anyának nem jó látni,hogy a lánya boldog a barátnőjével/barátnőivel?

Vagy mi az,amiért ennyire nem 'kedvel'? Nem lát szívesen.


2013. máj. 5. 21:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy te vagy a "ne barátkozz vele mert rossz hatással van rád!" lány... :D
2013. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Jó lánynak tekintem magam ami azt illeti.

Nem bulizom, nem iszom, nem cigizem, ötös a magatartásom az iskolában, nem beszélek csúnyán a felnőttek előtt, és nem hinném,hogy a rosszba rángatnám.

2013. máj. 5. 22:02
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Milyen sűrűn vagy ott, bizonyítványod hányas?
2013. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1 héten mondjuk egyszer. Hétvégén, mert hétköznap nem megyek ki. Hármas körül van. (Ő kitűnő, full más iskolába is járunk,szóval nem, nem vagyunk annyira közösen,hogy sokat találkoznánk, ha zavarom a tanulásban mert sok van neki,szólni szokott, ebből nincs baj, nem megy a tanulás rovására):)
2013. máj. 5. 22:06
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Az is lehet hogy csak annyiról van szó, hogy az anyukának külsőre nem vagy szimpatikus.

Megpróbálom elmagyarázni.

Mindenkivel előfordult már, hogy lát valakit akivel talán 1 mondatot sem váltott, az illető sosem bántotta stb, még első ránézésre azonnal unszimpatikus lett. Egyszerűen nem bírja az egész megjelenését az illetőnek.. Nem utálja, csak nem akarja látni.. Nem lehet hogy nálad is ez van??

ó gyerek vagy, nem bántottad meg, de mégsem képes megkedvelni téged, így nem is lát szívesen..

2013. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt egy olyan barátnőm, akinek a nevelőanyja nagyon csúnyán nézett rám, amikor otthon volt és mindig morgott. Féltem is tőle és mindig olyan érzésem volt, hogy nem látnak ott szívesen. De amikor nem volt otthon a vén szipirtyó, máris barátságosabb lett a levegő. Nagyon csúnyán nézett rám:(
2013. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen mindkettő valóban előfordulhat.

Mivel ez a 'hányas tanuló vagy?' dolog nem hinném,hogy közrejátszhat,mert ha hozzám hívom a barátnőim, akkor nem jön anyu puskával a kezében,hogy 'ide a bizonyítványt, ha van egy darab kettesed,többet nem jössz ide':):D

Akkor szerintem a szimpátia,de nekem furcsa ez,hogy nem látnak szívesen 1 héten egyszer sem.

Hát a barátnője vagyok, nem kell,hogy nézegessen...:)

No mindegy.:)

2013. máj. 5. 22:13
 8/22 A kérdező kommentje:

mármint.

*Hát a lánya barátnője vagyok, nem az anyukájának kell nézegetnie*:)

2013. máj. 5. 22:14
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az en anyam is ilyen, sokszor meg is gatolta h talalkozzunk vagy atjojjon. Oka nem volt erre a viselkedesre.
2013. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

Már elhangzott a válasz:


"bizonyítványod hányas?"

"Hármas körül van. Ő kitűnő"


"lehet, hogy te vagy a "ne barátkozz vele mert rossz hatással van rád!" lány... :D"



Hogy a te anyudat nem érdekli a bizi, az világos, ha hármas tanuló vagy. De egy kitűnő tanuló anyukáját érdekli, hidd el...


Ja és ha csak a felnőttek előtt nem beszélsz csúnyán... nyilván pontosan tudja, hogy amúgy meg igen...


Nem lesz hosszú életű a barátság, ne haragudj, hogy ezt mondom. Ő nyilván megy az orvosira vagy jogász vagy mérnök lesz, és Te mit fogsz csinálni? Egyszerűen annyira más pályákon mozognak az eltérő szinten tanulók, hogy nem maradnak meg hosszú távon ezek a kapcsolatok. Az anyuka meg ezt pontosan látja...

2013. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!