Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Élj a mának! - Egyetértesz,...

Élj a mának! - Egyetértesz, vagy sem?

Figyelt kérdés
Személy szerint én nem értek egyet,mivel ha a mának élnék már rég kirabolta volna egy bankot,és a repülőn ülnék valami egzotikus hely felé tartva,ahol mindent kipróbálnék,amit eddig nem. Mégis az emberek sokaságának ez a mottója,szinte már "kötőszóként" használják ezt a mondatot.
2013. máj. 4. 21:19
 1/5 sándorjános ***** válasza:

Ők mind pózerek...

Ezt a 14 éves kis ****-ok szokták facebookon linkelgetni nem ép eszű felnőttek. A felelősség pedig megköveteli, hogy ne a mának éljünk, hanem egymásért. Én is max akkor tudnék ennek a mondatnak hinni, ha minden reményemmel felhagynék, hogy "rendes" ember legyek. (Kinek ott van a haldokló szülője, aki megérdemli a gondozást, kinek a gyerekek, ki előtt a jövőbeli munkahely és anyagi célok, amik pénzbeli segítségével támogathatja magát és családját.)

2013. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élj a mának, tiszta lelkiismerettel! :)
2013. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értek egyet.

A felelőtlen emberek mondanak ilyet. Egyik ismerősöm még a karjára is tetováltatta.

A jövőbeli jó dolgokért tenni kell, aztán türelmesen kell várni mire beérik.

2013. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy élj a jelenben, mert ha állandóan csak a jövővel foglalkozol elrepülnek életed percei úgy, hogy nem tudtál igazán örülni semminek. Természetesen felelősséggel tartozol a holnap felé, de ne állandóan ez töltse ki a gondolataidat. Mértékletesség, egyensúly és hidd el, minden rendben lesz.
2013. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt nem így kell értelmezni, számomra azt jelenti, hogy használd ki a lehetőségeidet, tedd meg ma, amihez kedved van, cselekedj belátásod szerint, mert lehet hogy holnap elüt egy busz :D Szal Carpe diem
2013. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!