Gáz ha a mának élek?

Figyelt kérdés
Nemrég jött rám és tökjó h nem b@szom magam minden olyannal ami miatt rossz kedvem van és csak MAJD lesz hanem csak a mostani dolgok érdekelnek ( persze pár nappal előre gondolkozok) :)
2011. dec. 2. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez több mindentől függ. Korod, tanulsz vagy dolgozol már, szülőkkel, párodal, egyedül élsz stb.
2011. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Akármilyen idős vagy, ez szar. Liberális.

19/f

2011. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

15/F

Am azért mert már elegem van abból h mindig vmi miatt sz@r kedvem van. és ezek olyan dolgok amiket nem tudok elfelejteni egy jó ideig :\

2011. dec. 2. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Azokat szervezd az eletedben ami a jovodre, jobb jovore utal, azokon amin nem tudsz segiteni, ne izgulj.
2011. dec. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem gáz,én kb.ennyi idős voltam amikor rájöttem ez az élet ami nekem kell mára már 26 lettem még mindig ugyan ez az álláspontom! :)
2011. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Akkor ne feledd őket, hanem tegyél ellenük, ha olyan sz*rok. Emós vagy?
2011. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz de így mikor döntöd el hogy minek tanulsz, hol szeretnél dolgozni?

A felvételi határidő előtt pár nappal találod ki hogy melyik iskolába mész?


Hogy fogsz így bármire is pénzt gyűjteni ha csak az érdekel hogy mi lesz pár nap múlva?

2011. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok emós...nem csak velük történhetnek rossz dolgok.

am nem ugy gondoltam h utsó pillanatban döntöm el melyik suliba megyek meg ilyenek. csak idegeskedhetnék sok mindenen fölöslegesen,ami még nagyon sokára lesz és bőven vn addig időm cselekedni..

2011. dec. 3. 22:40
 9/11 anonim válasza:
Azért mondtam, hogy emós vagy, mert nem teszel az idegesítő dolgok ellen semmit, hanem inkább leszarod vagy nem foglalkozol velük.
2011. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jaa oks.
2011. dec. 4. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!