Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, hány évesen? (Bövebben...

Lányok, hány évesen? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés
... volt első randitok, pasitok, csókotok, szeretkezésetek? Megbántátok? Változtatnátok a körülményeken/helyszínen/személyen?

2013. ápr. 25. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Első igazi randi 16 évesen, első "pasi" (de rossz szó ez...) óvodás korban, vagy ha az nem számít, akkor 15 évesen, első igazi csók 16 évesen, első szeretkezés 17 évesen. Nem bántam meg, nem volt mindig minden rózsás, de ez természetes. Ha tehetném, sok dolgon változtatnék, de csak hogy tökéletesebb legyen - ezzel mindenki így van. Egyébként elégedett vagyok.
2013. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első randi, pasi, csók: 15. Voltaképpen megbántam, mert még kis hülye voltam, éretlen. Ha még vártam volna velük, sokkal több értelmük lett volna. Az ilyen fontos eseményeket nem szabad elhamarkodni. Ez olyan, mint hogy egy tortát is ha mohón felfalsz egyszerre, közel sem okoz akkora örömet, mintha szép lassan, falatonként fogyasztanád el.

Szeretkezés: Végre valamit nem siettem el. 21. Ebben a kérdésben végre sikerült helyes döntést hoznom. Persze volt egy jó párszor nagy kísértés arra, hogy ezt is elhamarkodjam, de szerencsére volt annyi eszem, hogy nem tettem.

2013. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!