Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 23 évesen lehet hirtelen...

23 évesen lehet hirtelen szívmegállásom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok,és szedek is rá gyógyszert,de az utóbbi napokban megint előjöttek a szorongásos tünetek,ami nálam azt jelenti,hogy úgy érzem,mindjárt megáll a szívem, nem fájdalom jellegű, hanem egy megmagyarázhatatlan érzés,hogy mindjárt leáll. Voltam EKG-n, kardiológián, semmit nem mutattak ki.

Ennyi idősen lehet hirtelen szívhalálom? Nagyon félek.:(

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 14. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
szerinted, ha megáll arról fogsz tudni? nem ... na, hát akkor nem érdemes vele foglalkozni
2013. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, átérzem a helyzetedet, egyidős vagyok veled és két éve a műtét után én is hasonló módon pánikbeteggé váltam. Nálad is valami hasonló történt?

A lényeg, hogy én is mindig különböző betegségektől rettegtem és olyan "rohamos idegesség" jött rám naponta többször, hogy nem tudtam olyankor sem enni, sem aludni, jóformán semmit se csinálni, nagyon rossz volt.

Nyilván ha az orvos nem mutatott ki semmit, akkor nem lehet ilyen problémád, de azt kell felismerned, hogy félelmeid teljesen alaptalanok. Nyilván nem egyszerű...próbálj minél több időt társaságban tölteni olyan dolgokkal, amik lekötik a figyelmedet!

2013. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ment a zöld kéz!:) Nálam sajnos egyik pillanatról a másikra alakult ez ki, és ez a fő tünetem,hogy úgy érzem megáll a szívem.:-( Iszonyú érzés,és nem tudom leküzdeni,pedig próbálom.:(
2013. ápr. 14. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
hidd már el, hogy az a jó alapállás amit előbb írtam ... én átmentem ezen, több hónapig kínlódtam, de már régen volt hál'isten
2013. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, bocsi visszapontoztalak:D de nem olyan egyszerű...
2013. ápr. 14. 20:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nálam is el fog múlni?
2013. ápr. 14. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:

el, de rajtad múlik, gyógyszer csak segítséget nyújthat


relaxálj, ne csinálj problémát semmiből

2013. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ehhez komoly elhatározás kell, hogy elmúljon illetve megfelelő külső körülmények (csak semmi stressz)
2013. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!