Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pukiztok a párotok előtt?

Pukiztok a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Aki igen, az miért? És aki nem?
2013. ápr. 16. 21:39
1 2
 11/17 anonim válasza:
Kort és NEMET is írjatok. Köszike!
2013. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

19 és F (#8)


nincs mit

2013. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem akarunk bebüdösíteni a szobába, amikor ki is tudunk menni. Ha úgy jön, akkor igen, de csak azért fingjak az orra elé, mert lusta vagyok felállni és lépni kettőt az ajtóig, akkor nem.
2013. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Természetes dolog, ki kell jönnie az odáig oké, de nem vagyok annyira tahó, hogy a párom orra alá, meg a szobába büdösítsek, miközben 5 másodpercbe telik a klotyóba vagy a kertbe ki menni.
2013. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez nagyon undorító. Senki előtt nem szoktam "fingani".
2013. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

Félálomban igen. Nagyon kellemetlen. Amikor ébren vagyok, teljes tudatomnál, akkor nem, természetesen.

20L

2013. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nem, szerintem ez nagyon undorító."

Istenem, nem veszed észre, hogy ez az álszenteskedés az undorító? Mondok neked valamit. Az emberi test úgy van összerakva, hogy tetszik-nem tetszik időnként gázok termelődnek benne. Szerinted várjam meg, amíg bélcsavarodást kapok? Arról nem is beszélve, hogy ezek általában mérgező gázok (metán, stb) és semmi jó nem származik abbból, ha a bélfalon keresztül valami felszívódik belőlük. Ideje megbékélni a testeddel, és elfogadni az ilyen, szerinted méltatlan tulajdonságait is. Mi a párommal szabadon elengedjük, és még egészségére is kívánjuk a másiknak, ha halljuk. Tudniillik sokkal inkább ez szolgál egészségére, mint a tüsszentés.

És mielőtt neveletlen vadbaromnak tartanál, sietek leszögezni, hogy mindkettőnknek volt gyerekszobája.

54F

2013. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!