Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éreznétek, mit szólnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek, mit szólnátok hozzá ha a párotok azt mondaná, ő még nem szerelmes?

Figyelt kérdés
Hozzátette, hogy minden tökéletes, csak ő még nem érzi szerelmesnek magát. De szerinte az felé halad, csak több idő kell neki. Ezek után ti mit tudnátok neki mondani? Egyszerűen nem tudom mitévő legyek, nagyon magam alatt vagyok. Egyébként ezt 2 hónap után mondta.
2013. ápr. 13. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónap után sem szerelmes akkor már nem is lesz. Sajnálom hogy ezt mondom , de arra számíts hogy miker erre ő is rá fog jönni akkor vége lesz a kapcsolatnak.
2013. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is épp ettől félek. Viszont a másik felem azt mondja, minden rendben lesz.. az viszont igaz, hogy nem régóta ismerjük egymást.
2013. ápr. 13. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minnél elöbb hagyd ott mivel csak mégjobban belefogsz szeretni és ha adkkor montja hogy vége ajobban fog fájni mintha most vetnél ennek véget
2013. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges, hogy valamilyen múltbéli trauma, bizalmatlanság, stb. hatására érez így, akár tudtán kívül is?
2013. ápr. 13. 10:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ti férfiak vagy nők vagytok? Mert egy férfi véleményére nagyon kíváncsi lennék.
2013. ápr. 13. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem mert ha valaki szerelmes ilyen dolgok mint például trauma nem hinném hogy hatással lenne rá

énis szerelmes voltam egy lányba pedig tuttam rolla hogy egy oltári nagy qrva

2013. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mint előttem is írták, egy két hónapos kapcsolatban már ki szokott alakulni az a bizonyos szerelem. DE kivételek mindig vannak, akik nehezebben bíznak, nem engedik olyan gyorsan elmélyülni a kapcsolatot, ezért ugyan a szeretetük erősödik, csak lassabban, mint az átlagnak. Én már egyébként elértem, hogy a lányka kábé NYOLC hónap után belémszeressen. Csak amíg ez meg nem történik, addig mindig újat kell neki mutatni. Ez fontos, nehogy még a szerelem előtt váljon "unalmassá" a kapcsolat.

(Egyébként az én véleményem szerint a jó kapcsolat nem feltétlen követeli meg a szerelmet. Voltam egy lánnyal egy évig együtt úgy, hogy egyikünk sem volt szerelmes, mégis azt kell mondjam, hogy a legerősebb, legértékesebb kapcsolatom ez volt.)

2013. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én íram a #3,#6 választ és igen fiu vagyok 18éves és én így gondolom
2013. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első voltam fiú vagyok 21 éves.
2013. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év elteltével mondott ilyet. Azonnal kidobtam..
2013. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!