Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kezdek szerelmes lenni a lányba? Márpedig ez nagyon nem lenne jó.

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban kapom azon magam, hogy ráérős perceimben sokszor fantáziálok egy lányról (perverz értelmezéstől kíméljetek meg!) akivel egyébként már egy osztályba járok több mint 3 éve. Egyre többször gondolok rá csak úgy komolyabb ok nélkül, elképzelem magam előtt, meg hogy milyen jó lenne vele ide meg oda közösen elmenni. Nemrég elkezdtem írni egy könyvet (ami egyébként az egyik kedvenc hobbim), és annak a főszereplője is valami tudatalatti akaraterő miatt nagyon sokban hasonlít erre a lányra. A leginkább azon csodálkozok, hogy ha a rádióban valami nyálas szám megy, amiket pár hónapja is még nagyon utáltam, most meg abban a 3-4 percben egyszerűen képtelen vagyok másra figyelni, csak ő jár a fejemben.

Szerintetek kezdek egyre inkább beleszeretni, vagy ez csak valami enyhébb változat? Csak mert mint szerelmi viszony egyszerűen elképzelhetetlen köztünk, elég jóban vagyunk egymással, de szigorúan mint csak barátok. Amúgy ha ezt az egészet elmondanám neki, csak jól kiröhögne, mert azt gondolná, hogy csak szórakozok vele. Pedig attól tartok, egyre inkább nem erről van szó a részemről...


2013. ápr. 12. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
De ez szerelem,nem röhögne ki szerintem.
2013. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szerelemnek.. :)
2013. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha elég pesszimista vagy és ronda is akkor hamar elfeleded.
2013. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném szerelemnek, fellángolásnak inkább, és észre vetted, hogy létezik, úgy mint nő számodra. Ha jóban vagytok és beszéltek is , akkor figyeld a jeleket amiket feléd mutat. Félre lehet érteni nem mondom, de fellehet ismerni ha neki is be jössz. És ha elhívnád, hogy találkozzatok suli után, szabadidőtökben és elmenne, esetleg több alakalommal is akkor jobban ki derülne, hogy érdeklődik-e irántad. Elmondhatod neki de semmiképpen sem az iskolában, mert ott lennének a barátnők, osztálytársak és előttük lehet nem jól reagálná le, még akkor sem ha tetszel neki is. Sok sikert, te vagy a férfi neked kell lépni, tudom ódivatú ez mostanság, de a lányok ezt még értékelik azért. Már csak azért jó lenne beszélj vele, hogy ha ő nem táplál hasonló érzelmeket, azt is tudd. Attól még jóban lehettek ezután is. Csak akkor megpróbálnál más lányt is észre venni, vagy éppen ezzel felhoznád magadra a figyelmet, mert lehet akkor ő is kezdne rád nem csak barátként tekinteni.
2013. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!