Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akibe szerelmes vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akibe szerelmes vagyok már sejti hogy szerelmes vagyok belé de nagyon csúnya vagyok mit irjak neki vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek, ezt nem mondtad neki első körben?:D
2013. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha fiú vagy, hanyagold, mert csúnya fiú egy lánynak se kell! Ha lány vagy, próbáld a belső értékeiddel megfogni!
2013. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy csúnya fiú egy lánynak sem kell!!!! Ha előbb megismeri és nagyon tetszik neki, el fogja tudni fogadni a külsejét is, sőt, ha szereti, még szépnek is fogja látni!
2013. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csúnya vagy, jobb ha nem teszel semmit.
2013. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ivilicious ***** válasza:
attól még,h nem a legszebbek a vonásaid,lehetsz vonzó! mondd el neki,h szereted és kséz, semmit nem veszíthetsz!
2013. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy tinikorban baromira nem a belsö szamit, mondhat barki barmit. Belem is szerelmes volt egy csunya lany, ezt elmondta egy baratnöje, nekem baromira nem tetszett a csaj, de jo erzes volt, hogy tetszem valakinek es kb ennyi volt. Hiaba tudtam, meg beszelni sem akartam vele. (pedig lehet, hogy egy terez anya veszett el benne, de mit erdekelt ez engem abban a korban)
2013. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!