Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmennétek-e bulizni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek-e bulizni a párotok nélkül? Esetleg ha ő hosszabb időre elutazott?

Figyelt kérdés

Vagy nem mentek nélküle? Rendes válaszokat várok, kinél, hogy működik?

Kort és nemet is kérnék:-)


2013. ápr. 13. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne? Gondolom ő se akarná, hogy addig benn savanyodjak.
2013. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, nem vagyunk összenőve. :)
2013. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, ő honnan tud nem megy?
2013. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bulizni nem szeretek, de máshova, pl. moziba, rendezvényekre... stb. simán, vannak barátaim rajta kívül is. Persze szívesen elmegyek vele ilyen helyekre, de ha nem ér rá, akkor sem halok bele :) 21L
2013. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

persze hogy elmennék. De ha egy pici lehetöség is adodik arra hogy ö is velem jöhessen akkor megoldanám.

De abszolút esetben (pl ha elutazik) akkor elmegyek de elötte szólok neki róla. Ő azt mondja "vigyázz magadra és érezd jol magad" és ennyi. Ez oda vissza is müködik.

2013. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán! Miért ne mennék?
2013. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

nem értem, hogy merülhet fel ez a kérdés, most mitől félsz? Ismered magad, hogy történne valami, vagy a pasid kért, hogy ne menjél, mert, fél, hogy összejössz valakivel? mert ha fent áll annak az esélye, hogy más ágyában ébredsz akkor te nem szereted őt igazán, ha viszont ő kért rá akkor ő nem szeret téged eléggé, mert a szeretet nem féltékeny, drágaságom

UI.:Pál apostol a korintusiakhoz írt leveléből

2013. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mert az én barátom azt mondta, hogy nélkülem nem fog menni többet bulizni, max a haverjaival iszogatni néha, biztos ezt várná el tőlem is. De amúgy sem lenne sok kedvem nélküle bulizni, mivel a barátnőimnek tök mindegy, hogy ott vagyok, vagy sem, nem osztok, nem szorzok nekik. Ilyen téren ő a legfontosabb számomra.

Ezt a kérdést csak azért tettem fel,mert kíváncsi voltam másoknál hogy megy :-)

2013. ápr. 13. 17:05
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó, nem, nem kért rá, de mivel ő mondta, hogy nem fog menni, biztos nem esne jól neki, ha én folyamatosan elmennék.

És igen, féltékeny is, eléggé

2013. ápr. 13. 17:06
 10/10 anonim válasza:
16 l és 21fiu mi van amikor külön van amikor ketten de a lényeg h sose csalnánk meg egymést:))
2013. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!