Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek hozzá? Keresnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek hozzá? Keresnétek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszélgettünk, és végül a "szakítás" vagy "szünet" mellett döntöttünk. Úgy beszéltük meg, majd felhív. Az okot, amiért ide került a kapcsolatunk, nem tudom, ő sem tudja. Azt mondta, valami megváltozott. Nem másik fiú, nem múlt el a szeretet, ugyanúgy fél hogy elveszít. Nem is úgy váltunk el, hogy szakítottunk, ugyanúgy csókkal, meg öleléssel, meg minden mással együtt. Tegnap történt az eset. Holnap jön haza rokonától . Azt gondoltam, hogy szerintem nem igazán látja a jövőjét ennek a kapcsolatnak, ezért le akarja zárni az elején, tehát menekül. Nyáron én is dolgozok, ő kimegy külföldre 2 hónapra. Talán ez miatt döntött így. Én csak egy beszélgetést akartam , mivel nem úgy foglalkozott már velem az utóbbi időben, és inkább mondtam, hogy beszéljük meg, de ő nem is szólt volna erről. Úgy szeretném, hogy holnap jön haza, és szombaton délután 5-6 óra fele lemenni hozzá, hogy szia mizujs? hogy érzed magad? csak azért, hogy lássa, hogy vagyok, nem hevertem ki, nem léptem túl. Mindezt azért, mert nehogy az tegye az utolsó döfést a kapcsolatba, hogy ő úgy látja én már nem szeretem, én már túl léptem, talán jobb is így, nyáron úgy is meghalt volna, nem is hozza fel. Mivel a cuccaim nála vannak, az ő cuccai pedig itt, mindenkép keresnie kell. Úgy beszéltük meg, ha ő ezt átgondolta, akkor felhív. Mit tennétek?
2013. jan. 3. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
másik pasi van a dologban, azt meg jóhogy nem fogja megmondani
2013. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle direkt, hogy valaki másod van? Mondta hogy nincs, láttam is rajta hogy nincs senkije. Meg miért lenne bárkije is? Akkor dobott volna úgy ahogy van, nem szünetet kért volna..
2013. jan. 3. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem szeret téged.
2013. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha nem szeret, rákérdezek mit érez irántam, mondja, hogy szeret, meg sír, meg csókolgat, meg megölel, meg magához húz. Ezeket akkor miért?
2013. jan. 3. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor passzolok.
2013. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amikor másik pasi van a képben, nem feltétlen dobnak valakit, amíg az a másik pasi bizonytalan, hogy össze jön e vele. addig ő is szünetet kér tőled. annyira logikus. ha a pasi igen-t mond neki, téged dob, ha nem-et, akkor jó vagy B tervnek.
2013. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4! Bűntudat! Azért!
2013. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy majd o keres, akkor szerintem ne allits csak ugy be hozza. Esetleg hivd fel, vagy irj neki egy smst.
2013. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!