Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor keresnétek?

Figyelt kérdés
Tegnap észre vettem a páromon, hogy már kicsit unja, hogy sokat együtt vagyunk. 3 hónapig egyfolytában együtt voltunk, mind a kettőnknek jó volt, most viszont 2 hetet külön voltunk egyéb okok miatt, nem tudtunk találkozni. Azóta olyan a kapcsolatunk, hogy csak erőlködés. Ma elment az exéhez Budapestre, meg rokon látogatásra egy úttal. Úgy beszéltük meg, hogy ha hazaért majd beugrik. Egész nap nem hívott, nem jelentkezett. Ti mikor keresnétek?
2013. jan. 2. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kiadós beszélgetés, a problémák feltárása előbb mindenképp. Nem tudom mennyit voltatok együtt sem a korotokat, de a túlzott együttlét, főleg ha monoton az kapcsolatgyilkos tud lenni. Mond meg neki, hogy üljetek le, beszéljétek meg és azért igyekezzetek megmenteni a dolgot.
2013. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
LOL! Nekem az kiverte a biztosítékot, hogy elment az exéhez.
2013. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a 2-esnél van az igazság!

LOL! Nekem az kiverte a biztosítékot, hogy elment az exéhez.

2013. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem keresném.Nagyon úgy fest,nem vagy már fontos Neki,a kapcsolatotok hanyatlóban van.Éppen ezért várnék néhány napot,aztán ha akkor sem jelentkezne,felhívnám,hogy tisztázni szeretném ezt az egészet,mert ez így nem oké.Amúgy ne haragudj,de ezek elég rossz előjelek,sok jót nem jelentenek a kapcsolatotokra nézve.
2013. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit keresett ő egyáltalán az exénél? Ez már nem okés.
2013. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már az elején megbeszéltük ez azt exes dolgot. Csak pár holmit hoz haza tőle, mivel nem egy város, és elég nagy táv, nem sűrűn jár oda, és most így ünnepek alatt beiktatja a családot is.
2013. jan. 2. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
1 sms hogy mi van vele, aztán onnantól nála pattog a labda. Amúgy ha már ennyi ideje együtt vagytok akkor szerintem normálisan meg tudnátok beszélni hogy mi a helyzet
2013. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!